ReVIVE!

HomeGy.I.K.KeresésRegisztrációBelépés

Share | 

5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Majszter Plejbász
Meteorbringers Team Founder

Hozzászólások száma : 417
Tartózkodási hely : Porosháza városa, de inkább a koszfészek lenne jobb szó

Tulajdonságok:
Fajta: Mesélő- Játékos
Kaszt: OKJ-s Varászló
Szint: Első

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Csüt. Május 19, 2016 4:56 pm

The member 'Tuulikki' has done the following action : Dices roll

'd10' : 8
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése https://www.wattpad.com/user/GaborBacsai
Leonidas

Hozzászólások száma : 383

Tulajdonságok:
Fajta: Elf
Kaszt: Íjászféle
Szint: Negydik

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Csüt. Május 19, 2016 6:03 pm

- A makk a trónf, azt nem üti semmi! Csak a kardom! - kiabálok oda röhögve Tuki-nek, de egyből meg is bánom hogy kinyitottam a szám. Szegény lány egész más körülmények közül érkezett mint mi, gondolom egy kukkot sem ért abból, hogy épp mi folyik körülötte. De sebaj, mi, a Meteorhozók jótét lelkek vagyunk, majd felkaroljuk, és közösen segítjük a beilleszkedését a galaktikus civilizációba! Sose félj új csaj, gondolom magamban, egy-két év, és igazi asztromechanikai mérnököt faragunk belőled! Vagy bármi mást, ami csak akarsz lenni, hisz most (a segítségünkkel!) kinyílt előtted a világ!

Elsőként a szókincsét kell bővíteni. Elkapok egy makkot, és felmutatom neki:

- Nézd - mondom, miközben a kardgombbal szétmorzsolom - ezt úgy hívják, hogy makk. Ilyen termése van a tölgyfának, meg a bükknek is. - Háttérben a Tölgyfa üvölt, és egyre messzebb menekülnek tőlünk az indái, inkább a buta élőholtakat fojtogatják.

- Ez meg itt - belezek ki egy épp egy arra szaladó aprómajmot - nem macska, hanem majom. Kívül ez is szőrös, belül meg véres, de azért ha jobban megnézed, találsz köztük különbséget.

Az etimológiai előadásomat sajnos muszáj félbeszakítanom, mert azt látom, hogy három majmokkal bőségesen megrakott élőholt a doki felé indul. Hajjaj, ha megsebzik Boltart, akkor kezdheti előről a rituálét, vagy az is lehet, hogy félresikerül minden! Ennek fele sem tréfa, muszáj lesz megállítani a bundászombikat!

Subquest: slay the furry zombies [0/3]
Felhasználó profiljának megtekintése
Tuulikki
Meteorbringers Team Wannabe Player

Hozzászólások száma : 21

Tulajdonságok:
Fajta: Puoli-suomalainen viking (finnking, vifinn, etc.)
Kaszt: Skjaldmær (Kilpineito)
Szint: kisegyes

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Csüt. Május 19, 2016 6:24 pm

- a trónfról se tudom jobban, hogy micsoda, mint a majról - vonok vállat és a dögöket méregetem, akik valóban mintha nem macskák lennének - Egészen pontosan hány ilyen majod van és ha a tieid, mért ilyen ellenségesek?
*Furcsán irhavértezett holtak tántorognak elő, szám szerint hárman (ha többen lennének, akkor is csak háromig tudok számolni, plusz a többi ujjam).*
- Ezek már sose fogynak el?
*Minthogy Bazicupák lóbálásától ugyancsak kifáradt már mindkét karom, egy hirtelen ötlettől vezérelve ágyékon rúgom a hozzám legközelebb lévőt, aztán ahogy összegörnyedt, alaposan megrázom a felsőtestem, addig pofozva jobbról-balról cicikkel, amíg össze nem esik. És amint összeesik Ugrálni kezdek rajta, finn győzelmi dalt énekelve és újhagymával hadonászva.*

Subquest: slay the furry zombies ]1/3]
Isithieländé
Meteorbringers Team Associate

Hozzászólások száma : 144

Tulajdonságok:
Fajta: Undead blood elf
Kaszt: Undead berserker
Szint: III

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Csüt. Május 19, 2016 8:01 pm

Az utolsó rám szabadult majmot kapom az ujjaim közé. Nyújtott karral mélyen a szemébe nézek.
Berszerk vagy nem berszerk? Ez itt a kérdés.

Majmon látszik, hogy ő nemmel szavazna de a holtak még nem harcolták ki a demokráciát így beleharapok szegény állatba.
A rég ízlelt friss vér lecsúszik a torkomon. A pupillám kitágul és egy ösztönlény veszi át fölöttem az uralmat.
Ervin már látta ezt. Tudja mi következik úgyhogy fülét farkát behúzva igyekszik lelépni a közelgő őrület epicentrumától.
Az öklöm közben rászorul a kaszára. Érzem, hogy valahol messze a hipertérben Khorne most kacag örömében.
Sok vér fog folyni egy ilyen tömegben.[/size]
Az utolsó épelmés szavaimmal a következőket mondom:
-Sajnálom elvtársak… VÉR A VÉRISTENNEK KOPONYÁK A KOPONYA TRÓNRA.
Az őrjöngésem megkezdődik és cséplőgépként szabadulok be a zombik tömegébe.
Ha választanom kell barátok és politika között a véristenre hagyom. Egy isten csak nem dönt rosszul. Fejek és végtagok záporoznak ahogy kontroll nélkül hadonászok. A zombik figyelmét magamra vonom de túl sokan vannak és ugyanolyan szívósak mint én. Az ösztönlényem hiába kacag telitorokból miközben őrjöng. A tömeg szép lassan ellep és nem látszik végetérni. Remélem ezzel elég időt nyertem.
Leonidas

Tulajdonságok:

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Csüt. Május 19, 2016 8:57 pm

- Majom... nem az enyém, ez a neve, ez maga a ragozatlan főnév! Ha az enyém lenne, akkor majmom lenne... érted... a majom főnév a szótő, ehhez hozzáragasszuk a -om egyes szám első személyű birtokos személyjelet... a szótő o-ja pedig eltűnik. mert hülyén hangzana az, hogy majomom - magyarázom az új csajnak. Persze lehet, hogy talán mégsem nyelvtannal kéne folytatni a képzést, a szóelemzés egyébként sem egy egyszerű téma. Na mindegy, foglalkozzunk inkább a bundás zombikkal!

A hozzám közelebbi ki sem látszik a kismajmok közül. Az egyik ép ott kapkod a zombi feje körül, csak egy kis lökés kellene hozzá, hogy teljesen megvakítsa. Szabadon engedem agyi energiáimat, hogy rápaszírozzam a kis emberszabásút az élőholt fejére...

A Fa körüli mágiaháló eddig is eléggé túlterhelt volt, most viszont sikítva esik az atomjaira szét. Hirtelen megszédülök, megfordul velem a világ, minden elsötétedik...

Majd arra eszmélek, hogy egy hatalmas rothadó arccal nézek közvetlen közelről farkasszemet. Látom a szürke színű bőr összes vágását és sérülését, a kis férgek járatait, ahol ki-be mászkálva élték életüket... undorodva megpróbálom eltolni magam az arctól, és amikor meglátom a kezeimet, akkor ér csak az igazi rémület... a kezeim szőrös, fekete-fehér kis majommancsokká váltak...

A hatalmas zombifej mögött meglátom elftestemet, ahogy két lábon ugrálva a fejét vakargatja, majd hosszan szemléli a kezében lévő kardot.

Annyi baj legyen, gondolom, és a körülményekhez képest higgadtan az egyik majomtestvér arcára lépve feljebb verekszem magam a zombi szeméhez közelítve. A féregjárta lyukakba kapaszkodva könnyedén megszerzem előbb az egyik, majd a másik látószervet is: az újdonsült tesóim pedig hamar összekapnak a közéjük vetett új játékszerért.

Szem nélkül még a zombi sem találja meg a prédáját, és ez meg is látszik a mozgáskoordinációján. Hirtelen az eddig oly biztosnak hitt majomhordozónk elkezd imbolyogni, majd felbukik egy hirtelen kinőtt indában. Érzem hogy zuhanok, de földet már nem érek, mert megint megfordul velem a világ...

... és újból a saját, jól bejáratott háromszáz éves elftestemben találom magam. Elfog a boldogság és a megkönnyebbülés. nem komáltam volna, ha aprómajomként kell leélnem a hátralévő életemet. Örömömben még majdnem a bundás zombival is elfelejtek végezni.

De aztán persze sort kerítek arra is.

Subquest: slay the furry zombies ]2/3]
Asriel

Hozzászólások száma : 24

Tulajdonságok:
Fajta: Essoli
Kaszt:
Szint: 1

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Csüt. Május 19, 2016 11:14 pm

* Kardomat a pengénél megfogva egy kaszáló mozdulattal keresztül vágok még egy élőholtat, majd lihegve fordulok a következőhöz.
Az előbbi képességem sajnos nem aratott osztatlan sikert. A kardomat sikerült meglendítenem és el is találtam az egyiket, de beleakadt és elsőre nem tudtam kihúzni az élőholtból. A másikat a lábammal kellett visszatartanom, hogy ne harapja le az arcomat, miközben persze a kardomat kiszabadítottam a zombi oldalából. A hatalmas vágás nyílást ütött az élőholt hasába és vízezésként folyt ki a sikamlós, bűzös bélsár belőle. Egy nagyobb lendítéssel lefejeztem az egyiket, másikat pedig a kaszáló mozdulattal öltem le.
- Huh.. hát mennyi van még? - kérdezem kifáradtan.
A következő célpontom egy fehér bundás élőholt volt, akin szinte hemzsegtek a poloskák és a bundában megragadt rovarok kolóniái. Körülöttem éppen vérözön volt, az élőholt társunk véres rendet vágott az ellenfél soraiban, persze ő sem tarthatta magát sokáig az áradat ellen. ~ Segítenem kell neki, ennyivel nem fog el bírni. ~ gondoltam. Persze, ezzel az egyel még végzek, ezért elhatároztam, hogy valami meglepően gyors mozdulattal elterelem a figyelmét, mert már ment is volna Isit felé.
- Hé! - próbáltam túlüvölteni a hangzavart. A látószögébe érek, majd egy hirtelen mozdulattal..
Fölrántom a taláromat.
- Nézd, nekem is fehér a bundám!
Persze, a gatyám nem biztos, hogy a helyén volt és ágyékkötőm is már kezdett el vagy lecsúszni rólam, annyira rosszul kötöttem meg. Csak az élőholt tudná megmondani, hogy mit is látott, de amint leesett az állkapcsa a látványtól - szó szerint -, nyomban egy ugrással a földre döntöttem, majd lefejeztem.
Villámgyorsan megigazítottam magam, majd a saját életemet kockáztatva, az őrjöngésbe kitört Isithieländé segítségére keltem. A körülötte rajzó horda már szinte ellepte, így csak egy nagyot kellett suhintanom, hogy nyomban kettőnek is felvágjam a hátát és egy visszakezes csapással megszabadítsam őket a lábaiktól.
- Miért.. VAGYTOK.. ilyen.. SOKAN! *

Subquest: slay the furry zombies [3/3]

A hozzászólást Asriel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 21, 2016 1:33 pm-kor.
Leonidas

Tulajdonságok:

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Pént. Május 20, 2016 6:53 am

Ahogy ledöföm a második zombit, azt látom, hogy hátrébb JÓ MESSZIRE a Fától Asriel is kibelez egyet, mire felcsendül a már jól ismert küldetés végi fanfár, hogy Quest completed.
Hé, itt valami nincs rendben, hiszen egy még van itt előttem... ez valami bug most, vagy mi a fene van?

Kicsit még támolygok a személyiségáthelyezés miatt, meg is csúszok egy elgurult szemgolyón. Féltérdre emelkedve látom, hogy nem fogjuk elérni a harmadikat: az új lány még az elsőn táncol, én meg itt bénázok a sok belsőség között.

-Vigyázz doki! - kiáltom, de látom hogy már késő: a zombi lecsap..
Dr. Casanova Boltar
MeteorbringerTeam - founder

Hozzászólások száma : 212

Tulajdonságok:
Fajta: Humanoid
Kaszt: Witch Doktor
Szint: 5

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Pént. Május 20, 2016 10:04 am

Leo hangját hallom a távolból, de nem értem a szavait. Túl nagy a hangzavar és már csak arra leszek figyelmes, hogy egy élőholt ragadja meg a jobb karomat és már éppen készülne beleharapni. Az utolsó pillanatban sikerült kirántanom a szorításból és annyira hátralépni, hogy gond nélkül a fejébe állítsam a tőrömet.

A réztál tartalma szinte teljesen leégett, ezért ahogy kirántom a fejéből, lépek egyet a Fa felé és a megszentelt tőrt beleállítom. A levegő megremeg és egy kisebb fajta lökéshullám teríti be az egész Kertet. A Fa felragyog és minden erejével tőröstül ellök magától jó néhány méterre. A hangját hallom a fejemben.
-Te szerencsétlen! Túl sokáig húztad a rituálét és beszennyezted a egy halott vérével. Ezért itt haltok meg mind!

Mission Failed:Purge the Holy Oak

Hatalmas robajjal ér véget a jelenség és a mennyezetről szép lassan elkezd leomlani a barlang. Az élőholtak, akik nem estek össze a lökéshullámtól, most egy emberként próbálnak kijutni a Kertből. Mi sem késlekedhetünk, ezért gyorsan elmondok Leo-nak, hogy milyen kijutási lehetőséget láttam álmomban, amikor a Fa még nem őrjöngött a szerencsétlenkedésünk miatt.

Látom a tekintetében, hogy hallott efféle vészkijáratról, de nem biztos benne, hogy beválik. Jobb lehetőség híján összeszedünk mindenkit és rohanvást közelítünk a kút felé. A kijutást nehezíti a rengeteg test, a beomló mennyezet és hogy Isith-et ketten kell lefogni nehogy kárt tegyen valakiben. Útközben meglátom a don Juan majmócát egy szikladarab alatt kezében a medálommal. Kitépem a mancsai közül és egy jót még azért belerúgok az enyveskezű fejébe.

A kúthoz érve tanácstalan vagyok, mert csak annyi van meg a sztoriból, hogy körbe kell álljuk és óelf nyelven ki kell mondani a varázsszót, de hogy az micsoda, hát ez bizony talány.
-Leo, próbáld végig a teljes szókincset, különben itt halunk meg „D20” perc múlva…
Majszter Plejbász

Tulajdonságok:

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Pént. Május 20, 2016 10:04 am

The member 'Dr. Casanova Boltar' has done the following action : Dices roll

'd20' : 19
Isithieländé

Tulajdonságok:

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Pént. Május 20, 2016 5:14 pm

Az őrült kasza tornádómnak köszönhetően már lemészárolt zombik véres köre alakul ki körülöttem.
De belülről teljesen mást látok. Innen Khorne az igazságos szolgája vagyok. Érzem ahogy az isten rám mosolyog minden egyes levágott eretnek után. Érte kitartok. Hiszen nem halhatok meg. Tovább kacagok.
-Nem ölhettek meg. Az igazságot szolgálom. Nem győzhettek egy isten ellen.
Már nem zombik vesznek körül (Nurgle?) hanem a hipertér zavaros folyása átalakítja világot körülöttem. Ilyen látomásom még nem volt sose.
Ösztönlényem nem gondol bele de valójában a mágia hálójának zavaros működése okozza az mészárlás extázisának fokozódását.
Most már eretnekek hordája ellen harcolok.
-Imádjátok csak a hamis császárotokat. Nézzétek, hogy taposom szét a szolgáit.
Egyszer csak azon kapom magam, hogy a kaszám a levegőt csapkodja a végtag- véreső pedig megszűnt. Idegesen pillantgatok de az eretnekek elfogytak körülölem.
-Mivaaaaan nem mertek kiállni Khorne bajnoka ellen?
Ebben a pillanatban ketten is rámvetik magukat. Ordítva, hörögve próbálom ledobni őket magamról de lefognak és futólépésben kezdenek el vonszolni az egyik irányba. Kapálózok és próbálok menekülni vagy lassítani a haladást. A sok erőlködés meghozza a gyümölcsét. Sikerül kiszakadnom a fogvatartóim karjaiból de azzal a lendülettel rögtön el is esnem. Azok meg gondolkodás nélkül megfogják a lábamat és vonszolnak tovább.
-Nem adjátok fel rohadékok? Nem baj Khorne majd lecsap rátok.-hörgöm nekik.

Hosszú idő telik el míg elérjük a kutat de addigra legalább kijózanodok. Felállok leporolom magamat majd valaki a kezembe adja a kaszámat. Megköszönöm, hogy vigyázott rá míg én feltehetőleg majdnem kinyírtam majd beállok a többiek közé.
Tuulikki

Hozzászólások száma : 21

Tulajdonságok:
Fajta: Puoli-suomalainen viking (finnking, vifinn, etc.)
Kaszt: Skjaldmær (Kilpineito)
Szint: kisegyes

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Szomb. Május 21, 2016 8:16 am

*A nyelvtani előadást pontosan a tőlem ilyen helyzetekben elvárható arccal hallgatom végig, ám mielőtt az értelem csillanásának maradéka is kihunyna a szemeimben, szerencsére valami elvonja a figyelmemet.*
- A parasztasszony macskát eszik!?
*Nem, még nem ment át teljesen, hogy a szőrös kis izéket majomnak nevezik, és ez egyben a rendszertani besorolásuk is... Aztán a parasztasszony meglóbálja a kaszáját és elkezd élőholtakat aratni - magamban eleresztek egy rövid imát Odinhoz, végtelen bölcsességéből juttasson annyit ennek a macskazabálástól furcsán elmebeteggé lett nőszemélynek, hogy tomboló élőholt-gyűlölete keretében nehogy lekaszabolja saját magát is, pusztán csak a rend kedvéért.*
- Óóóóóááááá...!
*Az újabb mágikus akármi a fa részéről még az előbbinél is intenzívebb orgazmust idéz elő, sőt egy egész sorozatot, úgyhogy gyakorlatilag önkívületben, felakadt szemekkel és erősen zihálva jutok el a kútig, fogalmam sincs, hogyan. Bazicupákot már csak megszokásból lengetem közben, de utóbb nem rémlik, hogy bármit is eltaláltam volna vele.*
- Khorne-nak hívod a kaszádat? - bukik ki belőlem a kérdés, amint végre képes vagyok normális ütemben lélegezni.
Leonidas

Tulajdonságok:

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Szomb. Május 21, 2016 1:29 pm

A doki megdöfi a Fát, de az nem úgy reagál, ahogyan mi szerettük volna: a gyors pusztulás helyett elkezdi dobálni az ágait (esküszöm, hogy mérgesen ordibál Boltarral, bár nem hallok semmit), majd a mennyezetig nyúló ágaival és a hatalmas gyökereivel elkezdi szétszedni a barlangot.

Gondterhelt arccal jön a doki, hogy gáz van, erre nem fogunk kijutni, esetleg a kúton át. Sok időnk nincs a beszélgetésre, futnunk kell, ha nem akarunk itt veszni...

A kismajmok érdekesmód eltűntek, csak néhány döglött maradt hátra. Az egyik mellett ismerős üveget látok: a Culcu Syrup jellegzetesen négyszögletes butéliáját. Szóval ezt lopták el tőlem, nem hiszem el, az egy 5000 aranycsáp értékű pia volt! A nyugdíjalapom! Ez a kis szaros meg mindet benyakalta!

Na jó, nem mindet, egy kortynyi még maradt benne. Elteszem az üveget (a gyűjtők üresen is adnak érte 10-30 kreditet). Látom hogy a majom valószínűleg alkoholmérgezésben, vagy a saját hányásába belefulladva hallhatott meg, körülötte egy csomó kis csápocska vonaglik, valószínűleg valami frissen született Culcu-fattyak lehetnek. Hiába na, már odaát Hollópadláson is mondták hogy a Syrup veszélyes itóka.

Továbbhaladva Isithet látom, aki még mindig küzd, pedig már nincs kivel. Ez nem fog elindulni magától a kúthoz, segítség kell neki... látom hogy két rafkósabb élőholt ráugrik, de nagy birkózások közepette lerázza magáról őket. A bunyó alatt egy kicsit közelebb kerülök hozzájuk, majd amikor végzett velük, a bogárkarommal nemes egyszerűséggel kirántom alóla a lábát.

Isith nagy puffanással terül el a földön, de még akkor is mondja:

- Nem adjátok fel rohadékok? Nem baj, Khorne majd lecsap rátok! - nem várom ki a további vagdalkozást, inkább rátérdelek a hátára és én csapok oda neki egyet a kardgombbal, hogy végre csend legyen. Elkapom az egyik lábát, valamelyik jótét lélek pedig a másikat, és ketten kezdjük húzni a kút felé a testét. Ahogy megfogom a lábát, akkor látom, hogy valami dudorodik az ülepén, rendesen kinyomva az amúgy elég rongyos nadrágját. Most vagy betojt itt szégyenszemre, vagy neki van a legdurvább aranyere...

Mindegy, ezzel nem tudunk foglalkozni, mert zajlanak az események rendesen. Hullanak alá a sziklák, és szaladgálnak körülöttünk az élőholtak. Minket is kinéz egy kisebb csoport, hörögve elindulnak "AGY, AGY!" kiabálással, de gyorsan leállítom őket:

- Hé, hagyjatok már minket békén, hát nem látjátok hogy sebesültet viszünk? - ordítom nekik, miközben Isith felé mutogatok. - Keressetek máshol agyat, ne a munkájukat végzőket zaklassátok!

A csőcselék elszégyelli magát, és némán félreállnak, hogy legyen helyünk elmenni mellettünk. Ahogy otthagyjuk őket, újból felhangzik az "AGY, AGY!" rigmus, szerencsére egyre távolabbról...

Így érkezünk meg a kába Isith-tel a kúthoz.
Asriel

Hozzászólások száma : 24

Tulajdonságok:
Fajta: Essoli
Kaszt:

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Szomb. Május 21, 2016 2:32 pm

* - Ejjah!
A kard pengéje úgy vágta kettőbe a rothadó ellenfelem, mint kés a vajat. Hangos puffanással a macskakőre esett a két maradvány, majd a még élő része vonaglásban kitörve valamerre elkezdett mászni, amerre ő gondolta, hogy ott vagyok. Nem foglalkoztam vele, éppen elég volt a többi nyolccal aki még mindig előttem csépelte az élőholt társunkat.
De persze, én nem voltam olyan gyors, mint ő. Pár vágás kellett hozzá, és mind az oszló csapat hamar semmivé vált, helyükön csak néhány végtag maradt ami emlékeztetett volna bárkit rá, hogy valaha ellenség volt ott. Csak lassan mertem megközelíteni a nőt, a hatalmas kaszájával hamar a halálba küldött volna engem, ahogyan a kollégákat is és ezt nem kívántam. Leonidas tettem meg az első lépést, utána nyomban én is rávetettem magamat, hogy a rángó lábát lefogjam.
- Valaki.. VALAKI majd hozza a szerszámát! - böktem a fejemmel a fegyvere felé. A lábát nehezebb volt egy helyben tartani, mint gondoltam, szegény még úgy benne volt a harc hevében, hogy nem is vette észre, hogy már rég a földbe döngölt mindenkit aki élt, de azt is, aki nem.
- Nyugi már! Már csak mi vagy..
Kaptam egy rúgást az arcomba. Egy nagy sóhaj keretében teljes erőmmel leszorítottam a lábát, így legfeljebb csak pár minimális mozdulatot tudott vele tenni. Nem érzett fájdalmat, így nem aggódtam amiatt, hogy esetleg valami vérkeringést elakasztok a lábában.
Mikor lehiggadt, mind a ketten Leonidassal elengedtük és hagytuk, hogy fölálljon. Elértünk a kúthoz. *

A hozzászólást Asriel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 21, 2016 10:40 pm-kor.
Isithieländé

Tulajdonságok:

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Szomb. Május 21, 2016 9:25 pm

-Khorne-nak hívod a kaszádat?
-Hogy mi? Nem. Khorne a vér a háború és az igazság istene.-Mivel Leó még a jelszavon töri a fejét mi meg csak ácsorgunk. Gondolom van időm elmagyarázni.- Nem tudjuk miért de Khorne átka az összes vérelfen rajta ül. Ez az oka annak, hogy ha vért iszom akkor megőrülök. A harcban sokat segít de fogadni mernék rá, hogy valamelyikőtöket majdnem kinyírtam közben. Így egyszerre áldás és átok is. De én inkább átoknak tartom. Eddig még nem lett semmi jó belőle.
Mellesleg mi a franc ez a gatyámban?-csak most tűnik fel, hogy valami igencsak nyomja a hajdani szebbik felemet. Érte nyúlok, hogy kíhúzzam és valami olyat tapintok meg ami rögtön elborzaszt...
Leonidas

Tulajdonságok:

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Vas. Május 22, 2016 9:11 am

Lihegve támaszkodunk a kútnak, körülöttünk kezd összeomlani a világ.

Mind megvagyunk, vagyis majdnem: a goblin még kódorog valamerre, de nem tudunk tovább várni rá, ki kell nyitni a kaput. Isith most kel fel, szerencsére már nem akar mindenkit lenyomni, Asriel a kardját törölgeti, Tuuliki meg az intim testrészeit... hallottam már róla, hogy a barbár népeknél a harc és a dugás összemosódik, de hogy ennyire, azt sohasem gondoltam volna... mindegy hát, na, liberálisak vagyunk, elfogadjuk a másságot, meg ilyesmi.

Gyorsan mondom nekik, hogy álljuk körbe a kutat. Meg is tesszük ezt mindjárt mind a hatan. Várjunk csak, nem vagyunk eggyel többen a kelleténél? Illetve hát eggyel kevesebben, de közben meg ugyanannyian... itt van Isith kasza nélkül, dr. Boltar, új csaj, én, Asriel, Isith kaszával... várjunk csak az egy másik hulla, ő nem közénk tartozik!

Odalépek a kaszás élőholthoz:

- Hát te meg ki fia-borja vagy? - kérdem tőle. Közelebbről megnézve azt látom, hogy nem is nagyon hasonlít a mi berserker-élőholt-egyetemista-vérelfnő társunkhoz, még csak nem is nő volt életében a szerencsétlen.

- Hát ööö... én csak hoztam ezt a kaszát. Az a kecske asztat monta, hogy hozza valaki a sebesült szerszámát.

- Hát ez nagyon rendes dolog volt tőled - mondom neki. Elveszem tőle a kaszát majd egy gyors mozdulattal a koponyájába vágom az őskori fogat. - Remélem ezért a Fellegekben Lakozók kertjébe kerülsz...

Na de foglalkozunk most már a fontosabb dolgokkal. Vajon mi lehet a jelszó? Állítólag én tudom... az biztos, hogy óelfül van...

- Szezám tárulj! - kiáltom el magam, összeszedve az összes tudományomat a régi nyelvből.

Semmi nem történik, csak mintha a távoli ősök gúnyos kacaját sodorná felénk a fuvallat. Meg persze tovább potyognak a sziklák, egyre közelebb hozzánk.

- Lord Daliás! - semmi. - Guglirian! - semmi. - Méhviasz, Erebur! - csak a távoli kacagást hallom a fejemben. Igazi szemetek lehettek az őseim, ha még most is csak röhögni tudnak rajtam, ahelyett hogy segítenének...

Pedig valamit csinálni kell, ha nem akarjuk, hogy eddig tartson a móka. Gondolkozz Leó, gondolkozz! Hol vagyunk? Az Athason. Nem, ez nem jó, már próbáltam. Azonbelül? Méhviasz városában. Vajon milyen volt itt az élet az ősi tündék idején? Mindenki boldogan élt, dolgozott, szórakozott. Mit dolgoztak? Nem tudom. Illetve várjunk csak, nem véletlen ez a sok utalás a méhekre... biztos méhészkedtek, gondolom volt egy csomó akácos a környéken...

És ekkor beugrott. Szegény bogaras Nida nénikém (nem a szószostálas, ez egy másik) énekelgette magában ezt a dalocskát mindig nekünk elalvás előtt. Van benne, akác is meg út, is csak ez lehet:

Rá is zendítek óelfül:

Úgy tűnik ez működik. A kút mélyén köd kezd gomolyogni. De nem leszek elég egyedül, a többieknek is be kell szállni...

- Akkor a refrént együtt! Nem olyan nehéz az, gyerünk, lássam a kezeket, C'mon everybody! - rázendítenek a többiek is, mire a gomolygás felgyorsul, és hirtelen fény csap fel a kút mélyéből...
Szenes Ervin
Meteorbringers Team member

Hozzászólások száma : 33

Tulajdonságok:
Fajta: Goblin
Kaszt: Tűzmágus / Robbanóanyag-ipari szakmérnök

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Vas. Május 22, 2016 10:21 am

Miután megszűnik a csapatunkat fogva tartó varázslat, a mágiaháló összerándulásától percekig zavarodottan kóválygok. Mikor magamhoz térek, Doki a fánál csinál valamit, a többiek meg tekergő indákkal meg gyökerekkel viaskodnak. Aztán egyszer csak rámzuhan Isith valahonnan fentről amitől megint szédülten botladozok kicsit valamerre. A botladozást néhány, a semmiből előkerülő, éles hangon visító, apró majom szakítja félbe, akiktől a fülemet befogva elhátrálok, megbotlok egy kiálló gyökérben és egy levélre esek, ami rögtön körémtekeredik. Egy darabig próbálok bírkózni vele, de hiábavalónak érződik minden erőlködésem, csak annyit érek el, hogy jól kidörzsölődik a bőröm. Jobb ötlet híján megpróbálom tűzzel kiégetni magam a szorult helyzetemből. A tenyereimre koncentrála felidézek egy gyengébb tűzaurát, vigyázva nehogy felrobbantsam magam.

*PFFFF*

A levél szorításából eltűnik a goblin és egy csúnya, nagy, szőrös, piros hernyó veszi át a helyét. Ami azon kapja magát, hogy kajával van körbevéve minden irányból. Nekiáll lomhán átcsócsálni magát a levélen. Percekkel később, miután telezabálta magát, az átvonuló élőholt hordát elkerülve, felkúszik egy szimpatikus magaslatra  és bebábozódik. A meggyötört mágikus háló hatására felgyorsulva játszódik le a természet csodája és percekkel később egy piros pillangó bújik elő a bábból. Egy darabig ide-oda repked, aztán egy feltörő fénycsóva megragadja a figyelmét és a fény felé repül tovább.

*FFFFP*

A levegőben találom magam amint épp zuhanni kezdek. Lefele menet meglátom a többieket amint egy kút körül énekelnek, aztán fejre pottyanok mellettük, elterülök a földön és bámulom az érdekes, táncoló csillagképeket.
Majszter Plejbász

Tulajdonságok:

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   Hétf. Május 23, 2016 2:32 am

A közös ének végeztével a talaj morajlani kezd alattatok és a kút mélyéről fény csap fel elvakítva titeket. Tompa puffanást hallotok a team buildinges körötök közepéről, de nem látjátok kicsoda érkezett közétek. A téren hullámzani kezd a felszín és a kutat körbe vevő kőkockák utat engednek a kiszabadított hatalomnak és mindent elborít a víz.
A feltörő vízoszlop a magasba emel és a a barlang teteje felé repít a titeket. Ahogy nekivágódtok a mennyezetnek kifut belőletek a szusz és elsötétül a világ. - Entering Twilight first layer -  A következő pillanatban kékes fényben lebegtek a város szürkén elmosodva látszik a háttérben és egy éteri nő bukkan fel előttetek.
- Prima vagyok, köszönöm, hogy kiszabadítottatok ebből a reménytelen helyzetből. Két társammal a Víz elemi síkjáról érkeztünk Athasra még Felvirágzás korában és összabarátkotunk az elfekkel, de a csapás mindent megváltoztatott. Vendéglátóim megfogyatkoztak és a társaimmal is elvesztettem a kapcsolatot, a városban ragadtam. Ezután érkezett az idegen és sötét vérmágival bebörtönzött ebbe a méhviaszi kútba. Évszázadok óta vártam a pillanatot, hogy végre szabad legyek. Mielőtt elindulok megkeresni társaimat, teljesítem a kéréseteket hálából és felviszlek titeket a felszínre. Nedves kalandban lesz részetek az úton és a kis piros nem fogja annyira élvezni, mint ti.
A szabadon engedett vízelementál ereje  a felszín irányába visz titeket barlangkürtökön, nyílásokon és a homokon keresztül.

A Nagy Aluviai Pusztaságban hatalmas vízoszlop tőr fel a mélyből és majdnem a felhőkig emelkedik.
Öt sáros test puffant a földre.
A hatodikat, azt a kis pirosat földre helyezi egy láthatatlan erő.

Missions updated:
- "Long time forgotten" - Id fiend quest - Find the lizard eggs or spawns _ Failed
- “Purge the Holy Oak”: Use your resoures to purge the tree - Failed
- "Free Water" : Free 3 captitived waterelemental 1/3
Party
- Leonidas:1000xp gained  
-Dr. Casanova Boltar: 1000xp gained New pick, Herpetophobila
-Isithieländé:800xp gained Level Up! New perk:Marmoset Tail
-Szenes Ervin 100xp gained and  get a new a Cold condition for one week
-Asriel:300 xp gained Level Up! New perk:?
-Tuulikki:500xp gained Level Up! New perk: Magic Orgy
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: 5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax   

5.7 Sub Nigur Ater, Cobra Jab, Climax
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2