ReVIVE!

 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Majszter Plejbász
Meteorbringers Team Founder
Majszter Plejbász


Hozzászólások száma : 485
Tartózkodási hely : Porosháza városa, de inkább a koszfészek lenne jobb szó

Tulajdonságok:
Fajta: Ember/Döbrögi
Kaszt: OKJ-s Varászló
Szint: majdnem három

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 1:46 am

Gyula előnyben volt és ezt tudta, de felháborították a ma történtek  és magához képest higgadt döntést hozott mikor a birodalmiak kezére adta az elflányt.
Megfenyegette, szétlötte a boltját és a végén volt pofája elájulni.

Régebben szemrebbenés nélkül megölte volna  de mióta az Úrnő vele van és megosztotta vele a tudást azóta megváltozott.
Több lett és kevesebb egyben.
Ő megváltoztatott mindent amit eddig ismert és igaznak vélt, és nemcsak rá volt ilyen hatással, az idelátogató helybeliek panaszkodtak, és fájdalmak kínozták őket.
Egészen addig míg át nem lépték az ajtót, utána önként ajánlották fel vérük az Űrnő számára. Ő lévén jótét lélek lévén segítetett rajtuk így visszakínálta őket.
Másnapra elmúlt minden panaszuk és hűségek lettek hozzák. Boldogan, apró ajándékokkal tértek be az antikváriumba és közben kifecsegték titkaikat.
A papokra nem voltak ilyen hatással, elejétől fogva gyűlölték Gyulát és most még ez a kalandozó csapat is itt van.
Ahogy a Leonidas nevű elf távozott tőle, ő hívni akarta a számot de az agyában az Űrnő hangja mást mondott.

- Ismerem őket régről, először beszéljünk velük és meglátjuk mire jutunk. Megvan a magukhoz való eszük hidd el Gyulám. Ha minden kötél szakad felhívhatjuk K-t.


Mint minden esetben Lady Ariellenek most is igaza volt

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Db3ed910
Vissza az elejére Go down
https://www.wattpad.com/user/GaborBacsai
Majszter Plejbász
Meteorbringers Team Founder
Majszter Plejbász


Hozzászólások száma : 485
Tartózkodási hely : Porosháza városa, de inkább a koszfészek lenne jobb szó

Tulajdonságok:
Fajta: Ember/Döbrögi
Kaszt: OKJ-s Varászló
Szint: majdnem három

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 1:51 am

A régi Wesker lakás elhagyatottnak tűnik e kései órán, az eső apró cseppekben szemerkél és egy villám ragyogja be az eget. Megriadtok és szinte egyszerre mondjátok:

- Minden ötödik nyer! - egymásra néztek és elmosolyodtok. Jó, hogy ilyen cudar helyzetben is megmaradt a humorotok és lelkesedésetek a kaland íránt.

A csengő hangosan bimm-bammol és kisvártava nyilik is az ajtó, Gyula áll az ajtóba

-Örülünk, hogy elfogadták a meghívást, egy régi ismerősök látni szeretné önöket.
Vissza az elejére Go down
https://www.wattpad.com/user/GaborBacsai
Dr. Casanova Boltar
MeteorbringerTeam - founder
Dr. Casanova Boltar


Hozzászólások száma : 212
Tartózkodási hely : BadSector

Tulajdonságok:
Fajta: Humanoid
Kaszt: Witch Doktor
Szint: 5

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 7:57 am

A szállóbéli hallucinációm még mindig élesen él a fejemben. Hogyan tudtam összemosni a valóságot? Nem értem, de most itt vagyunk. Szemtől szemben Gyulával. Kedélyesen invitál minket hajlékába és egy régi ismerős ígéretével kecsegtet.

Félreteszem a lelkembe szorult ellenérzést Isith miatt és próbálok nem a fejemben lévő képekre gondolni. Látva a többiek hezitálását, magamra vállalom a kezdeményezést és elsőként lépek be Gyulát követve. Borzasztóan kíváncsi vagyok ki lehet az a régi ismerős.

Elmélázva követem Gyulát, nyomomban a többiekkel. Nem véd minket Alföld méltán híres vendégszeretete, bemerészkedtünk az oroszlán barlangjába. Lássuk, kiket ismertünk meg eddig...

Volt egyszer ugye Yakov, az ork, de vele már nem találkozhatunk, ahogy Tuforszrivel sem, Mr. Szürkéről nem beszélve. Piros elhagyott minket, ahogy ideértünk. Bran, K, esetleg M? Netán Lady Arielle? Elképzelésem sincs.

Kisvártatva beérkezünk a társalgóba, ahol egy hatalmas bőrfotelben a szoba sötétjében egy alak üldögél. Arcát árnyék borítja, nem tudom kivenni a félhomályban. Elnyomja elmém működését Gyula halálának képe. Szinte megsajnáltam, de ez most nem a merengés ideje.

- Álljatok meg! -hallatszik az idegen kellemes hangja.

Gyula odasétál a jobbjára és halk suttogás után felénk fordul.

- Ugye tisztában vagytok vele, hogy mindent tudok rólatok és bármikor a legkisebb gond nélkül megölhettelek volna titeket? De nem tettem. Köszönjék meg az Úrnőmnek...

Bután tekintünk a fotelben ülő alakra és próbáljuk kivenni a féhomályból, hogy ki is lehet az.

- Lady Arielle? -motyogom döbbenten.
Vissza az elejére Go down
Batmanuel
Meteorbringers Team Associate
Batmanuel


Hozzászólások száma : 110
Tartózkodási hely : Szöged és Kalapácsod

Tulajdonságok:
Fajta: Gothami-latino
Kaszt: Politikus
Szint: első

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 12:47 pm

- Úgy gondolom mindannyian éreztük a telepatikus letapogatást, szóval ez az állítás megállja a helyét. És köszönjük, hogy még élünk, szóval ez azt jelenti, hogy vagy nem tudott meg mindent, vagy valamiben még a hasznunkat látja. Javaslom kíméljük meg egymást a felesleges köröktől, és térjünk a lényegre.
Vissza az elejére Go down
Dr. Casanova Boltar
MeteorbringerTeam - founder
Dr. Casanova Boltar


Hozzászólások száma : 212
Tartózkodási hely : BadSector

Tulajdonságok:
Fajta: Humanoid
Kaszt: Witch Doktor
Szint: 5

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 3:48 pm

- TÁVOZZATOK! -vágja rá Gyula ingerülten.

Előre lépek és nyugalomra intem Manut. Látva Gyula fortyogását, másképpen kellene nekifutnunk a kérdésnek.

- Arielle, bocsásd meg kedves kollégám hirtelenségét, nehezen viseli Isith bebörtönzését.

Nyílván nem mondtam nekik újat, tisztában vannak minden lépésünkkel. Ugyanakkor Arielle vámpír és tudjuk nagyon jól, hogy ő is képes belépni az Alkonyba, innentől őt is kötik bizonyos szabályok.

- Hogy merészeled, kutya?! -Gyula csak úgy fortyog a dühtől. Neked Úrnő!

Ekkor már Arielle inti nyugalomra hű mentoráltját.
- Hagyd őket beszélni, ezért hívtuk őket, ne feledd.

- Ahogy körbenézek, láthatóan jól megy sorod, kezdem érteni miért hagytad el a csapatot egy másik életért. Megmondom őszintén, úgy érkeztünk, hogy így vagy úgy, de Gyula vére fog kifolyni az ajtón, azonban változtak a dolgok.

Hitelességemet bizonyítva előveszem a kiszuperált nyílpuskámat és illedelmesen engedélyt kérve a tükör alatti komódra helyezem, majd visszalépek a többiek mellé és jelzem nekik, hogy tegyenek hasonlóan. Miután mindenki megszabadult a felesleges súlytól, Arielle elismerlően bólint és hellyel kínál minket.

- Értékelem az őszinteségedet, Doktor. Látom sokat változtál az elmúlt évek alatt. Ha jól emlékszem régen forró fejú és kicsinyes voltál, most meg már az Alkonyba is képes vagy belépni, lenyűgöző.
Mindenek előtt tudnotok kell, hogy az UNI-tár egyház szemét szúrja ténykedésem. Senki nem tudja mi a rejtélyes gyógyulások oka és ez megrémiszti őket. Gyula segítségével az inkognítom hibátlan. Ti azért lehettek még életben, mert ismerlek benneteket és tudom, hogy nem fogtok meggondolatlanságot csinálni. A barátotokkal nem számoltam, számomra meglepő volt az önfejűsége, de rátok tekintettel nem akartam, hogy bántódása essen. Azonban meg kell kérjelek titeket, hogy hagyjatok fel a küldetésetekkel, mert mint korábban említettem, nem akarlak bántani benneteket.

Szemem sarkából látom, hogy Manu kezd lenyugodni, de Leo arca rezzenéstelen. Nem tudok rájönni mi járhat a fejében, remélem semmi butaság. Végre hagy szóhoz jutni...

- Mint mondtam, vérre éheztünk, de jelenléted más fénybe helyezte a dolgokat. Elsődlegesen szerettünk volna megkérni, hogy hagyjatok fel a tevékenységgel és a fokozódó nyomásra tekintettel hagyjátok el a várost, de szavaidból ítélve erre nem kerülhet sor.

- Ezt jól látod drága doktorom.

- Másik oldalról pedig pont miattad lett szükségszerű, hogy távozzatok. Nem tudtuk nem észrevenni a pácienseken végbement változásokat. A "gyógymódod" kihatással van az állapotukra, hosszú távon halálhoz vezethet.

- Ezt is nagyon jól látod, az egészségükért cserébe egy idő után enyém a lelkük és ez alatt az éltető vérükre célzok. Ők előbb utóbb meghalnak, de addig is egészségben élhetnek.

- Számításba vetted az Alkony törvényét?

- Mire célzol? Hogy ne venném? Régebb óta élek az Alkonyban minthogy te tudomást szereztél volna róla! -fortyan fel hirtelen. Bocsáss meg, nehezen viselem, hogy egy halandó képes legyen belépni a világomba, ami nekem vér jogán kiváltságom.

- Mi a helyzet az Inkvizícióval? Jóváhagyták?

- Nem kell engedélyt kérjek, az Alkony negyedik szintjéig van bejárásom.

- Felhívnám a figyelmed az Alkonyi Egyesített Békeszerződés 17. §. (3) bekezdésére.

- Te most komolyan betanultad az egészet?

- Szükségszerűen, kedves Arielle. Legmélyebb tisztelettel és irántad érzett rokonszenv miatt kérlek, hogy hagyjátok hátra ezt a várost és távozzatok.

- NEM! Megmondtam, hogy nem megyek sehova.

- Kérlek, tudom és ha én tudom, neked is tudnod kell, hogy Dénes és Sámuel Főinkvizítorok útban vannak feléd a regisztrálatlan erőhasználat miatt. Kellő gondossággal ügyelnek az egyensúlyra, de eddig ismeretlen kiléted akadályt jelentett nekik, azonban már tudják és eljönnek.
Felejtsd el Jozsuét, felejtsd el a napokban történt kellemetlenségek és gondold át nyugodt fejjel.
Kérlek...



Vissza az elejére Go down
Batmanuel
Meteorbringers Team Associate
Batmanuel


Hozzászólások száma : 110
Tartózkodási hely : Szöged és Kalapácsod

Tulajdonságok:
Fajta: Gothami-latino
Kaszt: Politikus
Szint: első

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 9:44 pm

- Ámbár, szabadjon közbeszólnom - szólal meg manu ezúttal teljesen új hangsúlyban, szinte mintha más ember lenne. - La Reina de los Muertos! Tengo una contraoferta. Mi señora, ha adna egy pár percet, hogy elmagyarázzam mire is gondolok.
- Ne álmodozzatok arról, hogy rábeszéltek a költözésre. Nem ilyesztetek meg üres blöffökkel.
- Nem is áll szándékunkban, su Alteza! Mindössze megtaláltam a tökéletes megoldást arra, hogy a repolló is jól lakjon és la cabra is megmaradjon. Engedtessék meg nekem, hogy óvatosan a belső zsebembe nyúlva elő vegyek egy tárgyat, a demonstráció érdekében... a fegyvereinket már amúgy is letettük.
- Engedélyezem.
Előveszem a diktafont és bekapcsolom, Józsi hangja szólal meg, és Gyula mérges arca egyenesen gyűlölködőre fordul:
- "Confront Gyula and beat the crap out of him" - kicsit belepörgetek, bocsánatkérő arckifejezést eröltetve magamra - "Holnap ebéd után találkozunk! A nyomozásban mindenkire..." - még egy pici pörgetés éés: - "A feladatotok egyszerű: vegyétek rá Gyulát, hogy hagyja el a várost vagy szép szóval vagy erőszakkal.  A költségeitekre 1000 kreditet..." - itt gyorsan lenyomom.
- Ezer kreditet? Csak ennyit érsz Gyulám?
- Felháborító mit művelnek ezek a...
- Csss... - mondja mázos és émelyítően mézes hangon a kis hableány - Nem adtam engedélyt, hogy beszélj. Szóval señor Adam, mire akar kilyukadni?
- Igazából elég egyszerű. A mi feladatunk az volt, hogy Juliót távolítsuk el, vagy így, vagy úgy. A módszer ránk van bízva, nem kell, hogy erőszakos legyen, de néhányaknál ez a favorizált, de nem vagyunk ellenére a békés, vagy a rafinált megoldásoknak sem.
- Nem hiszem, hogy ez a misszió megállja a helyét, sem azt, hogy bármilyen alkupozícióban lennétek.
- De lo contrario, La Reina de los Muertos! Épp ellenkezőleg. Egy olyan ajánlatom van, ami mindenkinek előnyös lesz ebben a szobában. De megkérném, hogy KÁZMÉRT küldje ki, mivel világos, hogy nem vele tárgyalunk, hanem kegyeddel, a Holtak Lélegzetelállítóan Gyönyörű Úrnőjével.
- Ariel! Határozottan tiltakozom, meg kellett volna ölni őket az első adandó...
- Mit merészelsz! - szisszen fel egy pillanatra Ariel, kivillantva fogát, majd közönyös hangra vált - Elmehetsz.
- De...
- Azt mondtam elmehetsz, ne kelljen megismételnem magam!
Ahogy Julio elhagyja a szobát, még olyan gesztusokat tesz irányunkban, ami arra utal, hogy... húzzunk egy vonalat az állunk alá a mutató ujjunkkal? Mókás alak ez a Julio. Egy másik életben jó barátok lehettünk volna. De itt most a tyúkszaros életünkről van szó, és abból nem engedhetek.
- Most már hadd halljam!
- Kell egy bűnbak. Egy palimadár, aki elviszi a balhét. Amennyiben a nyomok mind Oros Kazimir, nagyhatalmú illúzionista, mágus, authentikus vámpírhoz mutatnak, aki Gyula álnéven szektásította a könnyen befolyásolható egyedeket... Senki nem fog önre gyanakodni a háttérben. Mi is és padre José is készpénznek vettük, hogy ez a kis mitugrász az agytröszt és az izom is az egész események mögött... és ha nem marad belőle semmi amit kikérdezzenek, akkor még az Inkvizíció is rá fogja hagyni a dolgot... mihelyst egy kalandozó csapat megállította és felkoncolta Gyulát, aki a halálát megfékelve akart visszahúzódni az árnyékokba, hogy folytassa a szektázását... mármint... igazából, lehet az első fake halál is elég lenne, de az igazi testével sokkal authentikusabb lenne, úgy gondolom.
- Hmmm....
- Persze alternatívaként elköszönhetne az apáttól, és jelezhetné neki, hogy elhúz innen a pébe, és el is menne. Az ügyleteket néhány napra felfüggeszteni, az után Ön visszatér a napi betevőjéhez. Higgye el, meg tudom érteni, hiszen egynegyed részt magam is vámpír vagyok, anyai ágról. De azt javaslom Gyula véglegesen legyen kivonva a képből. Túl ismert. Túlságosan keresett. És amennyire észrevettem... bocsássa meg, hogy ezt mondom, de túl sokat enged meg magának.
- Hát... lehet, hogy túlnőtte a hasznát és a türelmemet. Van értelem a szavaidban kis ember. Törlöm az emléket és visszaveszem az éltető Vitaet Gyulától, így varázslattal sem fognak többet kiszedni belőle. A testét pedig elvihetitek Józsinak. Élvezze csak a hamis biztonságát, mert hamarosan ő és a temploma is engem fog szolgálni... csak rajtuk múlik, hogy élve, vagy halva...
- khmm... - köszörülöm meg a torkomat.
- Mi az? - kérdezi bosszúsan
- Még nem mondtam el, hogy mi mit kérünk cserébe...
- Talán tisztelnem kéne a bátorságodat, de ez az őrületnek olyan szintje, ami összeegyeztethetetlen az életben maradásotokkal. Kérsz tőlem valamit és kérsz valamit cserébe?
- Estoy muy muy triste! Félreértés ne essék, a Gyulás ügy egy az egyben az ön érdekeit szolgálja, és valójában még előnyösebb helyzetbe is kerül vele. Az inkvizíció elviszi Gyula testét, megállapítják, hogy minden rendben és lezárják a nyomozást.
- El... - elhallgat egy pillanatra - ... talán.
- Azt szeretném, ha dolgunk végeztével, mostanhoz képest néhány napon belül szabadon és sértetlenül távozhassunk a városból, illetve lehetőség szerint a bolygóról, mind a heten.
- Heten?  
- Leo, Doki, Réz, Oziriz, Íziz, Hóruz és én. Nem szívlelem az egyházat és nem bízom Józsiban sem jobban, mint Gyulában, nem hagyom rá és a szektájára a kis barátaimat!
- Óooo... és mi a garancia, hogy nem árultok el, mihelyst kimentek az ajtón?
- A szavunkat adjuk rá, igaz fiúk? - Leó és Doki gyorsan bólintanak, hogy ők akár meg is esküsznek, csak menjünk már.
- Leonidas, Casanova, az ajtó előtt várjatok!

Alig hogy elhagyjátok a szobát, Sikoltás hallatszik, még így a hangszigetelt ajtón keresztül is, majd még egy. Épp azon tanakodtok, hogy visszamenjetek-e, amikor nyílik az ajtó és kilép a társatok, egy holttestet húzva maga után, Gyula az.
- Manu, jól vagy? - kérdezi Leo.
- Libre soy. - mondja csendesen, falfehéren, és elindul a a templom irányába.
Vissza az elejére Go down
Majszter Plejbász
Meteorbringers Team Founder
Majszter Plejbász


Hozzászólások száma : 485
Tartózkodási hely : Porosháza városa, de inkább a koszfészek lenne jobb szó

Tulajdonságok:
Fajta: Ember/Döbrögi
Kaszt: OKJ-s Varászló
Szint: majdnem három

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 1:08 am

- Manu, jól vagy? - kérdezi Leo.
- Libre soy. - mondja csendesen, falfehéren, és elindul a a templom irányába.

( Batmanuel roll d6 for sanity loss. If its 6 you get a new Insanity)


Az A-var utcára lépve tapasztaljátok, hogy leszállt a köd és a távolban tizenegyet  üt az UNI - tár legmagasabb tornyán lévő harang.
Ember nincs az utcán, nem meritek megkockáztatni a szállítójárművet így gyalog indultok a Jószef apát szállása felé.

Ahogy a sötétben baktattok  mintha minden harangütés egy szívdobbanás lenne, egy elveszejtett élet, egy sors ami rossz végett ért.
Az Ádámon kiülő keserű kedv átragad rátok is.
Kedvetlenül sétáltok a leszállt ködben, szerencsétekre ez elrejti a magatok után húzott testet.
Gyula az kétségtelenül nyakaszegett állapotban, a feje fura szögben áll. A holtestet felváltva húzzátok mert Ádám a következő keresztutcán átadja a dokinak, és végül az elfhez kerül aki a célig vonszolja a halott szemfényvesztő testét.

Útközben egy szó nem sok annyi se hangzik el köztetek.
A főutcát és a szökőkútat elkerülitek és a Nyugat utcán keresztül eléritek az emeletesek szélét.
Bennt valahol az apát az igazak álmát alussza, míg ti az elvégezzet küldetés bizonyítékéval lennt álltok a földi birodalma kapujában.
Vissza az elejére Go down
https://www.wattpad.com/user/GaborBacsai
Leonidas
Meteorbringers Team Founder
Leonidas


Hozzászólások száma : 446
Tartózkodási hely : BadSector, DS-101 rendszer

Tulajdonságok:
Fajta: Elf
Kaszt: Íjászféle
Szint: Negydik

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 6:54 am

A fenti kép élénken él bennem, ahogy húzzuk a Gyula testét végig a városon... vércsíkot meg nyomokat hagyva magunk után. A UNI-tár egyház tízemeleteseinek tetején megkonduló haranggal... brrr, nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás, gondolom magamban. Előkapom a telómat és hívom az apátot. Második csengetésre felveszi, úgy látszik nagyon kellenek az eredmények.

- Problem solved, Gyula kiiktatva. A holttest jelen pillanatban az A-var utcai házban van, de innen mennünk kell. Kell bizonyíték, vigyünk magunkkal valamit (testrészt, mandzsettagombot, ilyesmit), vagy idejössz megnézni? Ha nem jössz, a doki elsüllyeszti az Árnyékban és nyoma sem lesz többé Gyulának...
Vissza az elejére Go down
Dr. Casanova Boltar
MeteorbringerTeam - founder
Dr. Casanova Boltar


Hozzászólások száma : 212
Tartózkodási hely : BadSector

Tulajdonságok:
Fajta: Humanoid
Kaszt: Witch Doktor
Szint: 5

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 9:25 am

Azon töröm a fejem, hogy miért kellett nekem a kulcslyukon keresztül leskelődni. Miért nem hallgattam a többiekre, hogy várjak odakint?!

Az ember azt hinné, hogy elmész padavannak és az jó lesz neked. Aztán elkövetsz egy aprócska hibát, vagy éppen túl magasra törsz és egy laza csuklómozdulattal eltörik a nyakad. Még most is libabőrös leszek, ahogy annak a szegény embernek minden morális megingás nélkül egyszerűen kitörték a nyakát...

Manu néma csendben áll mellettem, csórikám még Izmuthot se heverte ki és megint szembesítették az emberei élet jelentéktelenségével, értéktelenségével és múlandóságával. Hiába csörgedezik benne anyai ágon egy kis vámpírvér, ő más mint Arielle.

Merengésem közepette Leo hangját hallom a távolból:
- Problem solved, Gyula kiiktatva. A holttest jelen pillanatban az A-var utcai házban van, de innen mennünk kell. Kell bizonyíték, vigyünk magunkkal valamit (testrészt, mandzsettagombot, ilyesmit), vagy idejössz megnézni? Ha nem jössz, a doki elsüllyeszti az Árnyékban és nyoma sem lesz többé Gyulának...

Tekintemet felemelve látom, hogy gondterhelten támasztja a főbejáratot és egyre türelmetlenül billeg egy lábáról a másikra...


A hozzászólást Dr. Casanova Boltar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 28, 2016 3:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Majszter Plejbász
Meteorbringers Team Founder
Majszter Plejbász


Hozzászólások száma : 485
Tartózkodási hely : Porosháza városa, de inkább a koszfészek lenne jobb szó

Tulajdonságok:
Fajta: Ember/Döbrögi
Kaszt: OKJ-s Varászló
Szint: majdnem három

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 10:11 am

A ködös, sötét éjszakában várjátok az apát által küldött járművet.
4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) LadaNight
Kis idő után befordul az utcába egy fekete, négyajtós kocsi. Jellegtelen, lehetne akár egy Ártányban lakóé is, de a rendszámból tudjátok, hogy nem az.
Taar 789
Megáll, és egy reverendát viselő középkorú fickó ül benne. Az ablakokat leengedi és a hátsó csomagtartó kipattan.

- Az apát küldött, a bizonyítékot rakják be hátra és szálljanak be – mondja.

Kicsivel később valahol az UNI-Tár templomának az alagsorában..

Gyula nyakaszegett teteme a szoba középén lévő ravatalon fekszik, a bent gyújtott gyertyák félhományában.

- Uraim, most is mint mindig jó munkát végeztek- kezdi az apát - Sajnálattal hallottam, hogy az egyik társukat elfogták és gyorsított eljárással már el is szállították. Sajnos nem tudtam tenni semmit, de megvannak a koordináták, az Athasra vitték, ha jól tudom Önök is oda igyekeznek..

( Mission accomplished the party gain 1 xp New objective: break the curse )
Vissza az elejére Go down
https://www.wattpad.com/user/GaborBacsai
Dr. Casanova Boltar
MeteorbringerTeam - founder
Dr. Casanova Boltar


Hozzászólások száma : 212
Tartózkodási hely : BadSector

Tulajdonságok:
Fajta: Humanoid
Kaszt: Witch Doktor
Szint: 5

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 11:42 am

Klassz hely ez az alagsor, kár hogy ilyen nyomasztó ez a félhomály, mostanában amúgy is kijutott belőle bőven.

Miután Józsi bőkezűen kiosztott 1 egész darab XP-t, kicsit félrehúzom Leo-t és kikérem a véleményét az Athasi kirándulásról.
- Béreljünk pilóták vagy rakodómunkásként kéreckedjünk fel a következő birodalmi ellátmányszállítóra?
- Vaaaagy.... -fordulok oda Józsihoz. Nem-e esetleg-e tudna-e segíteni nekünk fuvart szerezni, padre?

Tényleg ilyen hülyén beszélek amikor nyájas akarok lenni vagy csak a fejemben hangzik ilyen hülyén?! Nem akaródzik se fast travellázni, se úrutazni, de ha menni kell, akkor menni kell...
Vissza az elejére Go down
Majszter Plejbász
Meteorbringers Team Founder
Majszter Plejbász


Hozzászólások száma : 485
Tartózkodási hely : Porosháza városa, de inkább a koszfészek lenne jobb szó

Tulajdonságok:
Fajta: Ember/Döbrögi
Kaszt: OKJ-s Varászló
Szint: majdnem három

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Intermezzo   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:45 pm

@Isithieländé:

A tárgyalás olyan gyorsan zajlik, hogy még a szék se tud alattad megmelegedni, mikor kimondják az ítéletet:
- Nyolc év kényszermunka Athason, a birodalom börtönbolygóján.
Szóra nyitnád a szádat, hogy védekezz, de a holoképernyő fekete és üres marad.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Ishimura_Twinkle
Az Ishimura másodosztályú bolygótörő és szállítóhajó az Origó bolygó mellett az űrben várta a szállítmányát. Egy apró űrhajó, a Kronos XLC6, dokkol be a hatalmas monstrumra.
Egy lefagyasztott, sztázisban lévő rabot hoztak. Az ott dolgozók egy pillanatra elámulnak a hibernált   karcsú és törékeny testen.
Miután megfelelően elhelyezik a drop podban az Ishiamura a mélyűrön keresztül megkezdi útját Athas felé.
Nem arra indultak de egy minimális kitérő ez egy ekkora hajónak, hiába a kötelesség, de a fusimeló az fusimeló.
A Birodalomnak épeszű ember pedig nem mond nemet.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Mul%20-%20Rikus%20in%20charge%20or%20army

Az égető napsütésben a dűnék között várakozó rabszolgavadászok hunyorogva nézik az égből érkező szállító héjat.  Tudták, hogy rajtuk kívül jó páran pályáznak a zsákmányra, de nem ez volt az első begyűjtés amit végeztek.
A környéken lakó értelemmel bíró lények mind ezt várták, de csak ő volt kapcsolatba Urik város varázslókirályának, Hamanunak a tanácsadójával. Így a csapata fejhossznyi előnnyel, jó eséllyel gyűjti be a rabot és újabb szolgával gazdagítva a Felégetett Föld gazdaságát.


A hozzászólást Eszka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 29, 2016 12:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://www.wattpad.com/user/GaborBacsai
Batmanuel
Meteorbringers Team Associate
Batmanuel


Hozzászólások száma : 110
Tartózkodási hely : Szöged és Kalapácsod

Tulajdonságok:
Fajta: Gothami-latino
Kaszt: Politikus
Szint: első

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 1:18 pm

-De-e éppenséggel tudok-e segíteni fiatalúr! - mondja Józsi, és rájössz, hogy csak kimerült vagy a több éjszakán át megszakított alvás miatt, és csak a fejedben hangzanak rosszul a dolgok.
- Történetesen az egyik pierem a Megtermékenyítőhöz címzett győzedelmes birodalmi osztályú csatacirkáló szállásmestere. Két nap múlva indulnak innen tovább renegát partizán csapatokat megleckéztetni, de szükségük lenne néhány főre még. Okleveles takarítógépkezelő, Pneumatikus duguláselhárító technikus, mosdó és mellékhelyiség manager, főállású tisztaságipapírfelelős, anyagmozgatási és ürítési szakaszisztens, hulladék managelési szakreferens, anyagcsere felügyelő, köztisztasági szakreferens és termékpozíció optimalizálásért felelős logisztikai manager pozíciókba. Amennyiben érdekel titeket, szivesen szólok az érdeketekben.
- Várjunk, Wc-s néni, meg takarító kell a csillagrombolóra? - kérdez vissza Leó.
- Eee... dióhéjban.
- Ezt még át kell gondolnunk.
- Holnap délig döntsétek el, mert délután megy az űrkomp origobitális pályára és este már indulnak is tovább...
- Akkor délre legyenek a kis barátaink is itt. - mondja Manu. (Aki mintha a beszélgetés alatt eltűnt volna egy pillanatra... bár pont nem vele foglalkoztatok)
- A jawák? Ők maradnak az egyházzal, remek kis minisztránsok lesznek belőlük.
- A... - benyelem a mondatot és gyorsan átfogalmazom - Csak szeretnénk személyesen elbúcsúzni tőlük, mert nagyon a szívünkhöz nőttek, és ennyivel tartozunk nekik.
- Háát... jól van, ez a legkevesebb. Intézkedem, hogy reggel elhozzák őket. Még akár együtt is ebédelhettek. Azt azért megkérdezném, hogy sikerült Gyulát elintézni, ha nem vagyok túl indiszkrét?
- Erről... - kezdem
- ... nem akarunk... - folytatja Leó
- ... beszélni. - fejezi be a Doki - Ugyanis mi törekedtünk, arra, hogy...
- ... a körülmények és a lehetőségek figyelembe vételével... - egészítem ki.
- ... békés megoldást találjunk. - csapja le Leo.
- De nem sikerült. - adja meg a kegyelem döfést Boltar Doki. Kínos csend áll be.
- Ahham. Akkor talán majd máskor. Mondanám, hogy szívesen látlak titeket errefelé legközelebb is, de inkább nem mondom.
Vissza az elejére Go down
Leonidas
Meteorbringers Team Founder
Leonidas


Hozzászólások száma : 446
Tartózkodási hely : BadSector, DS-101 rendszer

Tulajdonságok:
Fajta: Elf
Kaszt: Íjászféle
Szint: Negydik

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 1:46 pm

- Ööö... khm... - kezdem amolyan hogy is kezdjek hozzá-stílusban - nos, az a helyzet, hogy nekem van takarítógép-kezelői szakvizsgám... bár, érthető okokból nem szoktam vele dicsekedni. Birodalmi kurzus volt munkanélkülieknek, és hát azokban az időkben elég rosszul ment a sorom... bezárták a bányáinkat, felkoncolták a nagyfatert... szóval kellett a pénz, na. Egyébként jó vagyok még a hulladékzúzók vezérlésében és a régi sziel-ear droidok programozásában is... bár ez nem volt kérdés, akkor talán hagyjuk is.

- Szóval tőlem mehetünk takarítani, de akár beállhatunk rohamoszinak is, hogy aztán lefalcoljunk a célnál... bár akkor ugye számítanunk kell arra, hogy ezen tettünk némi nemtetszést fog majd kiváltani a birodalmiakból. De hát eggyel több ellenség, mi az nekünk? Hisz mi vagyunk a Meteorhozók!
Vissza az elejére Go down
Dr. Casanova Boltar
MeteorbringerTeam - founder
Dr. Casanova Boltar


Hozzászólások száma : 212
Tartózkodási hely : BadSector

Tulajdonságok:
Fajta: Humanoid
Kaszt: Witch Doktor
Szint: 5

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 2:29 pm

Itt vagyok tisztifőorvosi múlttal és wc-ket takarítsak? Egye rosseb, legalább spórolunk az úton. Talán a köztisztasági szakreferens pozíció lenne a legtesthezállób feladat, a blogomról letölthetőek a referenciáim és a kompatibilitást igazoló oklevelek. Igaz, régóta nem praktizálok, de a köztisztaság mindig is szívügyem volt.

- Jut eszembe, köztisztaság. Nem ártana kiküldeni egy takarító brigádot, mert momentán Gyula vére rajzolja végig a város utcáit.
- A jawákra visszatérve pedig rendben, egy feltétellel. Nincs moleszterálás és ha visszatérünk, újra csatlakozhatnak hozzánk és csak amolyan letétben maradnak itt ideiglenesen, deal?
Vissza az elejére Go down
Batmanuel
Meteorbringers Team Associate
Batmanuel


Hozzászólások száma : 110
Tartózkodási hely : Szöged és Kalapácsod

Tulajdonságok:
Fajta: Gothami-latino
Kaszt: Politikus
Szint: első

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 2:57 pm

- Mivel a dezertálást mindenhol halálbüntetéssel sújtják, mert álamellenes árulásnak számít... tulajdonképpen van technikusi diplomám, és jártam manágerképzőbe, meg csoportterápiára... szóval én is a munkát támogatom. Mármint... várjunk csak? No mondjuk dolgozni azt nem feltétlen akarok, de azt se, hogy kivezényeljenek ewokokokokat mészárolni. A részleteket rátok bízom, nekem most már el kell mennem ... hányni, mert, nagyon... ööö... bo... csánat

Elszaladok. Hitegetem magam, hogy csak megjátszottam a rosszullétet... aztán kidobok egy gyümölcsturmixot egy butik mögöt...

Azután betámolygok a bódéba.
- Na mondjuk pont rád nem számítottam, főleg nemilyen hamar. -mondja az árus
- A segítségedre van szükségem.
- Oszt mi a túróért segítenék neked?
- Mondjuk pénzért?
- Oooo...
- És mivel kivontuk Gyulát a forgalomból, némi kedvezményt is felszámolhatsz.
- A tegnapi vérengzésre gondolsz? Azt nem veszem be, ráadásul semmi közötök hozzá.
- Nem, az a publikumnak szólt. A boltjában csendben végeztünk vele... eltör... tem... a... nyakát. - bazd meg, megint rókázni fogok...
- Ok... valami megmagyarázhatatlan és minden logikát kukába hajító okból, de hiszek neked. Miről lenne szó?
Közelebb hajolok és a fülébe súgom.
- ... reggelre.
- A határidő szűkössége miatt....
- 100 kredit most, 100 ha kész van.
- Rendben. - csap bele a tenyerembe, lenyúlva a pénzt. - Másvalamit?
- Éppenséggel... a gépesített álomcsapdákból kellene...
- Azokat lenyúltad, már csak egy van, beváltak?
- Igazából eldurrantak, de egy bírta a strapát, bizonyos segítő körülmények miatt...
- Óóó, igen? - hajol ki érdeklődve a pulton.
- Egy mágikus charm felerősítette a hatását... - megmutatom a medált de nem adom oda.
- Hmm... erre nem gondoltam, zseniális. Hermetikus és két fajta szakrális mágiával egyszerre megtámogatni az Álomúr technológiát. Hermetikus a szimpatikus mágiához, Álomúr mágia az antisszhoz és szakrális sámánmágia az asztrális védelemhez... brilliáns, kinek az ötlete volt?
- A társunknak akit megmenteni készülünk. A bérelf.
- Úúú... - nyalja meg a szája szélét. - Figyelj... el sem hiszem, hogy ezt mondom, de... odaadom azt az egyet ingyen, ha alkalomadtán összehozol vele.
- Dobd meg még 3-4 darabbal reggelre, és áll az alku.
- Egy utolsó rohadék vagy Manuel!
- De te így is szeretsz - vigyorgok Zolára, és visszatérek a szállóba.






Vissza az elejére Go down
Leonidas
Meteorbringers Team Founder
Leonidas


Hozzászólások száma : 446
Tartózkodási hely : BadSector, DS-101 rendszer

Tulajdonságok:
Fajta: Elf
Kaszt: Íjászféle
Szint: Negydik

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 4:53 pm

- Hát jó, mehetünk a technikai személyzet tagjaiként, ha már ilyen finnyás lettél - mondom Manunak. - Habár akkor nagyon oda kell majd figyelni a munkaszerződés megkötésekor, hogy nehogy három évre írjunk alá három nap helyett... lehet egyáltalán három napra aláírni? Nem feltűnő ez egy kicsit? - vonogatom a vállamat, mit értek én a birodalmi munkajoghoz. Majd legfeljebb szügyig szarosan hagyjuk a wc-t, oszt jól kirúgnak, abba még nem halt bele senki. Nem úgy mint szegény Gyula... érzi Manu a vádló tekintetem súlyát, mert látom rajta, hogy megint mindjárt okádni fog.

De nem szólok semmit, mert igazából nincs mit mondani. Nem tudtunk jól kibújni az ügyből, és valahol megkönnyebbülés hogy túl vagyunk az egészen. Remélem nem volt szegénynek túl nagy családja...

Közben látom, hogy üzenet érkezett a telefonomra. Vad Bill az, a Ha Én Egyszer Kinyitom A Számat nevű kultúrabeli Sebes Offenzíva Egység avatárja. Üdvözöl, majd kérdi hogy mi van velünk, hová tűntünk, hogy így kiestünk 5 évre a galaktikus körforgásból...
Vissza az elejére Go down
Majszter Plejbász
Meteorbringers Team Founder
Majszter Plejbász


Hozzászólások száma : 485
Tartózkodási hely : Porosháza városa, de inkább a koszfészek lenne jobb szó

Tulajdonságok:
Fajta: Ember/Döbrögi
Kaszt: OKJ-s Varászló
Szint: majdnem három

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimePént. Jan. 29, 2016 1:47 am

A tanakodásotok vége az, hogy holnap döntötök mivel avagy miként mentek Athasra.
Józsi nagylelkűen felajánlja a nyolcadik emeleti szobát ismét, hisz ismeritek és csak egy napja mentetek csak el.
A lépcsőn felfelé eszetekbe jut ismét Gyula és az ahogy a halottravált Manu kihozza miután végzett a tárgyalással  Lady Arielnél. Az, hogy mi történt bent nem firtatjátok majd beszél róla, ha akar.

A gyaloglás közbe, többször meginog Ádám és most Boltar doki támogatja. Aki magában jót mosolyog, hogy végre nem őt kell tutujgatni.
A szoba maradt a régi állapotában, csak a szemetet szedték össze és a kemény priccseken cseréltek ágyneműt.
Az egyetlen álomcsapdát közös megbeszélés alapján Batmanuel kapja, pont  a rémálom hiányzik neki most a legkevésbé. A sajt démonaival kell megharcolni , talán ma este keményebben mint eddig.

@Leonidas, Dr. Casonova Boltar:

Az álom nehezen jön a szemetekre a mai napon átéltektől, igaz, hogy lezártatok egy kalandot de milyen áron? A csapat egyik tagja kiesett és egy másik a kelleténél jobban lerobbant idegileg.Hollópadlás után azt hittétek mindnet láttatok de Arkham csak egy szelete volt  a gonoszságnak és terrornak. valójában így visszagondolva rendezettnek tűnik az a világ. Mindenki tudja mire számíthat, így nincsenek nagy meglepetések. Ilyen és hasonló gondolatok járnak a fejetekben míg elnyom titeket az álom.

A rémálom ismét eljön de most más formában.
Egy homokban csúszó elfet láttok aki menekül a homokban lapuló szörnyek elöl de a végén a homoki cápák elkapják.
4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) 2nWOK

Gúnyos kacagás hallatszik és Sus-Mus tűnik fel a lelketeket követelve.
Felriadtok és körbenézve nyugtázzátok, hogy a nyolcadik szinten lévő papai szobában vagytok és a kemény priccs biztosít efelől titeket.
Reggel ismét elgyötörten és nyúzottan ébredtek, dupla kávéval és energiaitallal kell indítani a napot...

@Batmanuel:
Az álom egyből elnyom és épp a mennyországban jár ahol gyümölcsből van minden mikor PUKK a vörös kis Manu megjelenik a jobb válladon. PUKK a bal válladon is.
PUKK, PUKK, PUKK.....
A gyümölcsös tele van sok , kis vörös Manuval még a bajszuk is kackiásabban áll mint a tied legutóbb.
Csak egy dolgot mondanak:
- Vér!
( The dreamcather cant protect from yourself, your own nightmares got you.
Save your soul from damnation - evil:70%, good:30%
)
Vissza az elejére Go down
https://www.wattpad.com/user/GaborBacsai
Leonidas
Meteorbringers Team Founder
Leonidas


Hozzászólások száma : 446
Tartózkodási hely : BadSector, DS-101 rendszer

Tulajdonságok:
Fajta: Elf
Kaszt: Íjászféle
Szint: Negydik

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 6:27 pm

Reggel már megint az éjszakai rémálmok halovány emlékképeivel ébredek. Volt valami homok, meg egy kúszó elf, meg választani kellett difficulty-t... eh, semmi értelme, összemosódik minden. Csak annyi bizonyos, hogy rémes volt az egész.

A tegnapi üzenetre viszont illik válaszolni, gondolom magamban, ezért hívom az avatárt. Első csengés után felveszi.

- Reggeliztél már? - kérdi egyből, meg sem várva hogy elmondjam mit akarok. - Van itt egy jó kis kajálda, a Kutya vacsorája, nagyon finom omlettet adnak ilyenkor. Találkozzunk ott egy negyed óra múlva!

Ezek szerint a Ha Én Egyszer Kinyitom A Számat még mindig a rendszerben tartózkodik. Vagy megint? Hm, mindenesetre érdekes, mert amit én tudok ezekről a háborúból leszerelt Sebes Offenzíva Egységekről, abba egyáltalán nem illik bele a békés, nyugodt egy helyben üldögélés, inkább a céltalan vándorlás és az idétlen hobbik halmozása...

Egy pár percet kések, de csak annyit amennyit illik. Vad Bill már jókedvűen zabálja az omlettjét, és ahogy betoppanok a kis reggelizőbe, mosolyogva int, hogy üljek le hozzá. Nem sokat változott, még mindig benne van a Krokodil Dundee-s huncut csibészes fizimiska, az összes kellékkel: fogakkal kivert nyaklánc, stetson-kalap, bőrmellény a fedetlen felsőtesten. Bár ahogy jobban megnézem, mintha nem lett volna ennyi karcolás és sebhely rajta még a legutóbb...

- Hát a kis harcidrónt merre hagytad? - kérdem tőle. - Meredetih vagy mi volt a neve...

- Höhö, így ne hívd soha, egy fél évig szívattam azzal hogy lánynéven szólítottam. Valami titkos küldetésen van vagy min, már vagy 3 hónapja nem láttam. Különben sem túl jó ötlet mutatkoznia mostanában idelent, valamiért a népek nem csípik a fejlettebb technikáját. Szóval egy ideje önállóan nyomom, és egészen jól megy! - mutatja fel röhögve az alkarját, amin egy kifejezetten új és meglehetősen ronda sebhely húzódik. - Na de mindegy is, mesélj inkább te Leo, mi újság van veletek?

Röviden és a részleteket mellőzve mesélek neki arról hogy milyen transzdimenziókban jártunk az utóbbi öt évben, majd rátérek arra, hogy mi van most velünk. Miközben az elkövetkezendő utunkról mesélek neki, nagyon figyelem a reakcióit. Bár eddig csak segített nekünk, nagyon gyanús, hogy állandóan olyankor bukkan fel, amikor mennünk kell valahová...

- A hajó éppen a Dark Sun-101 rendszerbe indul nem sokára - mondja Vad Bill szemrebbenés nélkül - elvihetünk benneteket, ha gondoljátok.

Kétkedve nézek rá: - Éppen most, amikor szükségünk van rá? Hm, ez nagyon érdekes, de ne haragudj meg ha megkérdezem, hogy ez meg hogy lehet? És ne gyere itt azzal, hogy véletlen egybeesés, mert én nem nagyon hiszek az ilyesmikben!

Egy kicsit kell még győzködnöm, de igazából nem sokáig, hamar feladja, és elmesél mindent. Olyan titkokat tudunk meg hirtelen én, és a többi hallgatózó reggeliző, amiért más birodalmak biztosan elítélnének kémkedésért és hazaárulásért. De hát a hajó a Kultúrából érkezett, ott meg ugye nincsen pénz és nincsenek titkok, ha valaki tudni akar valamit, egyszerűen csak megkérdezi a legközelebbi számítógépet.

A kissé zavaros, kajálás közben tartott beszámolóból azt tudtam meg, hogy én, személy szerint Leonidas egy eljövendő nagy, az egész galaxisra kiható esemény egyik kulcsszereplője lehetek. Ezt egy Csúcspont nevű szublimata árulta el a Kultúra titkosszolgálatának, a Rendkívüli Körülményeknek valamikor jó régen egy kontraktus ellenszolgáltatása fejében. "A Piros Bohóc lesz az ötödik, ki nyilával széjjellövi az Ajándékhozó DJ-pultját" - ez volt a szublimata egyik nehezen értelmezhető mondata.

- ...és mivel a szublimaták olyan élőlények/civilizációk, akik már elérték a szublimációt, és távoztak az általunk ismert 3+1 dimenzióból, érdemes nekik hinni, hiszen oda-vissza csámboroghatnak az időben... - magyarázza tovább Bill csámcsogva.  - Ráadásul ritkán állnak szóba velünk, de akkor mindig fontos dolgokat közölnek, csak győzzük megérteni. Szóval az RK szétküldött bennünket, unatkozó csatahajókat, hogy nyitott szemmel járva keressük a jeleket. Öt éve hallottam az első kalandotokról, onnantól kezdve próbállak figyelemmel követni. Segíteni nem fogok túl sokat, de egy fuvarból még nem lehet baj... Akkor jöjjünk értetek? Mikorra és hova?

- Ezt még a többiekkel is meg kell beszélnem - mondom neki, majd megköszönve a reggelit visszabattyogok a tízemeleteshez és elmesélem az ébredező társaimnak az új infókat.
Vissza az elejére Go down
Batmanuel
Meteorbringers Team Associate
Batmanuel


Hozzászólások száma : 110
Tartózkodási hely : Szöged és Kalapácsod

Tulajdonságok:
Fajta: Gothami-latino
Kaszt: Politikus
Szint: első

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 11:18 pm

Az álom egyből elnyom és épp a mennyországban járok ahol gyümölcsből van minden mikor PUKK a vörös kis Manu megjelenik a jobb válladon. PUKK a bal válladon is.
PUKK, PUKK, PUKK.....
A gyümölcsös tele van sok , kis vörös Manuval még a bajszuk is kackiásabban áll mint a tied legutóbb.
Csak egy dolgot mondanak:
- Vér!
- Vér!
- Vér! - Vér! - Vér! - Vér! - Vér! - Vér! - Vér!
Ahogy tépik, harapják, facsarják a gyümölcsöket, azokból csöpög, folyik, ömlik a vér. Minden tiszta vér. Én is véres vagyok, a ruhám is átázott, a cipőmben is tocsog a vér.
És,... és,... és,... semmi.
Zavartan nézek körbe, de nem történik semmi. A kis fake Manuk átszellemülten nyűzzák és zabálják a gyümölcsöket, lefetyelik a vért, ocsmányságokat beszélnek, pajzán mozdulatokat tesznek, de nem történik semmi... semmi más.
- Gyere elő Kázmér! - mondom határozottan.
A lábam alatt lévő vértenger fodrozódni kezd, majd egy közepes, ember méretű buborék emelkedik ki belőle, ami szétpukkan, vérrel terítve be engem, s a helyén ott áll Gyula muakulátlan ruhában, trimmelt szakállával, ezüst koponyás sétapálcájával és náci-tudós szemüvegével. Arcán undorral néz rám.
- Honnan tudtad?
- Onnan, hogy nem ismersz.
- Hogy?... Mindegy. Nemúszod meg amit velem tettél.
- Nem, nem úszom meg, de te sem jössz ki belőle jól.
- Hogyhogy nem hatott rád a véres kísértés? Se az éhséget, se az undort, se a rettegést nem hozta ki belőled?
- Mondtam, hogy egynegyed részt vámpír vagyok. Anyai nagyapám Chocula gróf. Egy ritka vérvonalból.
4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Count-chocula

- Chocula gróf, a csokievő vámpír? Igen hallottam róla, legenda számba megy, de ez még nem magyaráz meg semmit.
- Pedig mindent megmagyaráz. Nem csak, hogy az öregapám meséiből viszonylag sokat tudok a fajtátokról, de egy olyan különleges vérvonal leszármazottja vagyok, akik a véren kívül képesek más dolgokból is kellő energiát nyerni. Nagyapám a csokiból, én a gyümölcsökből...
- Várjál, ez akkor azt jelenti, hogy...
- Igen. Pontosan.
- Nem számít, az erősebb akkor is én vagyok, és átveszem a helyed, átveszem a tested, az eredeti terv szerint.
- Talán legyőzhetnél engem, de egy valamit nem tudsz. Én sosem vagyok egyedül.
Sorra jönnek elő a megtépázott gyümölcsfák és bokrok közül az énjeim.
Itt van Nyugi a műszerész, West polgármester, Ádám a színész, Batmanuel az első és Batmanuel a második, Sportakus, Manuellió, Montoya zászlós, Ash a piros pizsomás démon és Kronk az angyal társa, Rosszvér Robi és még jönnek ... Dilinger professzor, Pofabe törzsőrmester, Gézengúz Guszti, Lekopott Joe Dalton, id. William Dalton, az átlagos Jack Dalton, és az ifjabb Averell Dalton is.... és még nincs vége a sornak
- Mi ez? - Kérdezi Gyula idegesen.
- Ez, Kázmér barátom, mind az én barátaim. Ahogy te is. Néha nem értünk egyet dolgokban, van hogy elfajul a veszekedés is. De együtt vagyunk ebben a csónakban és bár abban nem tudunk kiegyezni, hogy kinek kéne diktálnia a tempót, míg a többiek eveznek, abban tökéletesen biztosak vagyunk, hogy nem neked.
Erre a végszóra lerohanják a többiek és kicsi a rakást játszanak. A gyümölcsöst egyre sűrűsödő köd veszi be. Az égen a csillagok az álomcsapda képét rajzolják ki. Igen, ennyire tudatos és éber még soha nem voltam álmomban. Még jó, hogy Kázmér nem tette fel az igazi kérdést...
- Ki vagy te? - rángat ki Gyula hangja a merengésemből... álom közben is el lehet merengeni? Ahogy arra nézek, látom, hogy levetette magáról az énjeimet, bár azok újabb támadásra készülnek - És mondd csak, táncoltál e valaha az ördöggel sápadt holdfénynél?
Annyi időm sincs, hogy meghökkenjek, amikor a sűrű ködböl kirajzolódó oriási farkas deréktól felfelé leharapja a testét, megrázza a fejét ahogy benyeli, majd eltakarítja a maradékot is.
Énjeim, vagy Őkjeim... eliszkolnak hirtelen, csak némelyiknek a kutyája marad itt, őket valahogy nem érintette a félelem hullám. Mardel, Rantamplan, mr Peabody, Spáni Fáni a bombázó, Scoobie-doo bátyja: Yabba-dabba-doo és Astro a csodakutya.  
A szellemfarkas kutyaméretűvé zsugorodik és elkezd játszani a gyümölcsösben új pajtásaival
- Köszönöm Hógolyó, ne aggódj, megkeressük a gazdádat - mondom, majd kicsit összeroskadok. A közös ellenség egy pillanatra összerántott minket, de most megint mindenki a saját feje után... és a kérdés ott  lebeg a levegőben. Nem akarok bele gondolni, nem akarok válaszolni, de egyszer muszály lesz.
Nyoma sincs a vértengernek ez jó. Kicsit disturbing volt. Senki nem tudja hogy miért nem szeretem az erőszakot, azt hiszik pacifista vagyok, azt hiszik gyáva... még gyula is azt hitte egy kis vértől majd összeomlok. De nem... Évek óta a lejtőn vagyok, és attól félek, egy nap nem tudok már megállni. Egy nap amikor már az erőszak nem az eszköz lesz, hanem a cél. Hogy ki vagyok? Hogy jutottam idáig? Nem akarom tudni.
Csendben leheveredek a fűre egy mangófa árnyékában. A gyönyörű látvány és a fantasztikus illat szépen álomba ringat, ahogy a forró nyári szellő símogatja az arcomat. - álom az álomban?

Felsikoltok ahogy Ariel hozzám ér. Julies kaján vigyorát látom magam előtt. Még nem tudja mi vár őrá, azt hiszi, hogy én vagyok az egyetlen, akit megbntetnek most. Ahogy az úrnő végez a dolgával, nem merek ránézni. Iszok a véréből, és ő is az enyémből. Tiszta sor. Aztán mozdulatlanságot parancsol Kázmérra. Aranyló szemeivel rabul ejti férfit, és megparancsolja nekem, hogy menjek oda hozzá. Oda megyek. Tudom mit vár tőlem, de nem megy. Azt mondja fontos, hogy önként tegyem, hogy ezzel teszteli li a hűségemet. Persze még az is lehet, hogy csak játszik velem, hogy amikor félúton vagyok, elereszti őt, és megöl engem... mondjuk nem sok értelme lenne.
Gyula mögé állok. Szememet már nem nyitom ki, nem akarom se őt, se a gazdáját látni. Átölelem a vállát, megfogom a fejét és félre fordítom, mintha ki akarnám törni a nyakát. Közben pedig gyümölcsökre gondolok. Finom, piros, lédús gyümölcsökre. Cseresznye, meggy, eper, málna, ribizli... Összefut a nyelvem alatt a nyál. A szám széle zsibbad, fogaim feszengenek a helyükön. Mély lefegőt veszek, és...
Gyula felsikolt fájdalmában. Amikor az úrnője táplálkozott belőle, az mindíg eufórikus volt, de az én nyálamban nincs meg az az enzim, amely fájdalommentessé tenné a harapásom. Sikít, de nem mozdul. Feszülten áll, mint egy próbababa a ruhaboltban. Ariel is beleharap, ettől abbahagyja a sikoltást. Úgy szívja, mint alsós diák a sulitejet. Ő élvezi. Én nem. A test önkéntelen rángatózásba kezd a kezemben, kicsit jobban megszorítom, majd gyomorforgató reccsenés kíséretében elernyed. Az úrnő abbahagyja a szívást, de engem bíztat, hogy fejezzem be. Undorodom attól, amivé váltam, de késő lenne abbahagynom. Pontosan érzem az pillanatot, amikor az utolsó csepp vére is elhagyja a szívét, és a számhoz ér. Kupac rongybabaként hanyattlik össze és én is megtántorodom. Ariel egy tőrt nyom remegő kezembe, hogy a harapásnyomot vágjam ki Gyulából. Én megteszem. Ez még mind az alku része. Megtörlöm a számat és húzom kifelé a testet, ami nem sok vérnyomot hagy. A vámpirella még utánnam szól, hogy ha vissza akarnék jönni, az ajtó előttem nyitva áll.
Ben bácsi most nem lenne büszke rám.

csodával határos módon: Sanity check saved


A hozzászólást Batmanuel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 31, 2016 11:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Majszter Plejbász
Meteorbringers Team Founder
Majszter Plejbász


Hozzászólások száma : 485
Tartózkodási hely : Porosháza városa, de inkább a koszfészek lenne jobb szó

Tulajdonságok:
Fajta: Ember/Döbrögi
Kaszt: OKJ-s Varászló
Szint: majdnem három

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2016 11:18 pm

The member 'Batmanuel' has done the following action : Dices roll

'd6' : 1
Vissza az elejére Go down
https://www.wattpad.com/user/GaborBacsai
Dr. Casanova Boltar
MeteorbringerTeam - founder
Dr. Casanova Boltar


Hozzászólások száma : 212
Tartózkodási hely : BadSector

Tulajdonságok:
Fajta: Humanoid
Kaszt: Witch Doktor
Szint: 5

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 9:18 am

Borzasztó meleg van, kiszáradás szélén vagyunk. Felváltva támogatjuk egymást az elffel. A nyakamban lógó amulett forrósága már perzseli a bőrömet. Régóta menetelünk. Se étel se víz. A szél az arcunkba fújja a homokot, a nap csak úgy perzsel. Alig látunk valamit.

Hirtelen hangokat hallunk hátulról. Megfordulunk, de még mindig hátulról halljuk. A következő pillanatban elkezd emelkedni a talaj alattunk és mi legurulunk az aljára. Ahogy eltűnik a kupac egy hatalmas homiki cápa körvonalazódik ki belőle. Elkezdünk kúszni. Alig van már erőnk. Vonszoljuk magunkat, de eredménytelenül. Az elf hirtelen felnyög és elkezd sülyedni, elkapták, Valami húzza lefelé.

Próbálok belépni az Alkonyba, de nem tudok. Mintha benne lennék, de mégse. Fizikai valójában nem érem el, mintha az első szint egybeolvadt volna a valósággal. Megpróbálok mélyebbre menni, de nem megy. Az elfet elnyeli a homok. Én kínkeservesen felordítok:
- Legyetek átkozottak!

... legyetek átkozottak!

Verejtékben úszva, ülve találom magam a priccsemen. Ziháló testemet próbálom uralni. Szépen lassan megnyugszik a szívverésem és az álmon töröm a fejem. Ki lehetett az az elf és hol voltunk. Miért nem láttam az arcát? Cápa a homokban? Őrület...

Nagy nehezen sikerül összeszednem magam és elindulok a többiek szobája felé. Leo nincs sehol, Manu még alszik. Látszólag verejtékezik, de nyugodtnak tűnik az álma. Nem merem felébreszteni, ki tudja mit csinálna vele az álomcsapda.

Kisétálok a közös helységbe, ahol Józsi önelégültem lakmározik. Lehuppanok mellé és megpróbálok pár falatot magamba erőszakolni. Nincs kedvem beszélgetni vele, már az utazáson töröm a fejem. Köztisztasági szakreferens, mi? Csúnya nagy bukta lesz ez az alkalmi meló. Vajon mi lehet Isith-tel? Remélem útközben lesz időnk kitalálni, hogy mi a fő prioritás, de csak nem hagyhatjuk a kőfejtőben...
Vissza az elejére Go down
Leonidas
Meteorbringers Team Founder
Leonidas


Hozzászólások száma : 446
Tartózkodási hely : BadSector, DS-101 rendszer

Tulajdonságok:
Fajta: Elf
Kaszt: Íjászféle
Szint: Negydik

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 2:28 pm

Látom, hogy a társaim több mint kómásak ma reggel, és hiába kérdeztem tőlük meg hogy mit szólnak Vad Bill ajánlatához. Kicsit várok, hogy magukhoz térjenek, majd újból rákérdezek:

- Akkor mi legyen? Kultúra, vagy a birodalmiak?
Vissza az elejére Go down
Dr. Casanova Boltar
MeteorbringerTeam - founder
Dr. Casanova Boltar


Hozzászólások száma : 212
Tartózkodási hely : BadSector

Tulajdonságok:
Fajta: Humanoid
Kaszt: Witch Doktor
Szint: 5

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 2:50 pm

A második pirítóst tuszkolom le a torkomon, amikor Leo lép be az ajtón. Látom a tekintetén, hogy ha fele olyan rosszul érezném magam, mint ahogy kinézek, már ásná a hátsó kertben a gödröt. Megerőszakolva hangszálaimat megszólalok:

- Kicsit utána olvastam a Birodalmi higiéniai munkatárs pozícióknak es bizony az apróbetűs nem túl hízelgő. 12 havi határozott idejű munkaviszonyban alkalmaznak mindenkit, Cafeteria nincs, illetve a cigiszünetet levonják a bérből.

Rázom a fejemet, hogy ez annyira nem gyere be. A cigiszünet még csak-csak, de a 12 hónap nem beleférős, dezertálásért meg nem kívánok újabb célpont lenni és egy agyagbányában, esetleg kötélen végezni.

- Ha úgy érzed megbízhatunk Bill-ben, bár én nem ismerem, akkor követlek.

Ha már itten vagyunk magam mellé invitálom Leo-t és beszámolok neki az elfes álmomról. Jóval tapasztaltabb nálam, hátha neki mond ez a sok sületlenség valamit...
Vissza az elejére Go down
Leonidas
Meteorbringers Team Founder
Leonidas


Hozzászólások száma : 446
Tartózkodási hely : BadSector, DS-101 rendszer

Tulajdonságok:
Fajta: Elf
Kaszt: Íjászféle
Szint: Negydik

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 6:36 pm

- Hm, dokikám, pont ugyanezt álmodtam én is. Az álmoskönyv szerint elfről álmodni nagy utazást jelent, de ezt tudtuk eddig is hogy menni kell. A homokcápa pedig... hm, hát azt nem igazán tudom, bár lehet némi köze az átokhoz, meg ami vár ránk Athason. Sivatagos börtönbolygó, az ilyen helyeken mindenféle lények tanyáznak a homokban, miért ne lehetne köztük cápa is? De az is lehet hogy csak túl sok volt a sertésrizottó tegnap este, nem gondolod? Én semmiféle cápát nem láttam, csak egy nagy egész képernyős nehézségi szint választó menüt...

Manuból nem sok választ sikerült kisajtolni az úttal kapcsolatban feltett kérdésemre; a reggeli ébredés óta sajnálja magát odafenn a szobában. Gondolom akkor neki mindegy, a doki meg rábólintott, úgyhogy mehetünk. Szerintem sem lehet gond némi szívességből, amit egy olyan csoportosulás képviselőitől kapunk, akik soha nem kérnek vissza semmit, mivel mindenük megvan... fel is hívom gyorsan Billt, hogy akkor mennénk, ha még áll az ajánlat.

- Holnap reggel indulunk, Vad Bill eljön értünk a hajó egyik siklójával - mondom a telefonhívás befejezése után a ki tudja hányadik pirítósát vajazó dokinak - szóval nagyon ne pakolj szét a szobában, és intézz el minden függő ügyet ami az Origóhoz köt, mert egyhamar nem térünk ide vissza.

Felmegyek a szobámba, majd ledőlök az ágyra. Igaz, hogy még csak 10 óra, de a nap további részére nem tervezek be semmit, csak pihenést, elmélkedést, esetleg egy kis haPSZIchológiai gyakorlást. Persze amilyen szerencsém van, úgyis közbe fog jönni valami...
Vissza az elejére Go down
Batmanuel
Meteorbringers Team Associate
Batmanuel


Hozzászólások száma : 110
Tartózkodási hely : Szöged és Kalapácsod

Tulajdonságok:
Fajta: Gothami-latino
Kaszt: Politikus
Szint: első

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 6:43 pm

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) 6sgo7n


- Mind addig, amíg Isith kiszabadítása elsődleges prioritást élvez, compadres, veletek vagyok - mondom, de a mindíg szememben bújkáló mosoly helyett most valami komoly elökéltség és komolyság tükröződik. Megsimogatom Hógolyót, akin most egy pilótaszemüveg van, Isten tudja mi okból. A farkas/kutya is szomorúan bámul rátok. - Nekem még egy-két apróságot be kell szereznem, de ebéd után mehetünk.
Mint egy végszóra, felcsendül a kaputelefon. - Ez nekem jött, - mondjom és rátok hagyom a reggelit. (párolt borsó, bébirépa, tükörtojás és teljes kiőrlésű rozsos tönkölybúzás piritós, kávé, narancslé)

Ahogy kinyílik az ajtó, látjátok, hogy egy Amazonos drón lebeg kinn, egy nagyobbacska dobozzal, azon pedig négy kíváncs Jawa lóg, akik próbálják szétfeszegetni és kideríteni mi van benn. Dobozostúl beterelem őket a szobámba, mondván, ha tudni akarják, mindjárt megmutatom. A kreditkártyámat lehúzom a drón terminálján, rendesen leürítve az egyenleget. A drón kellemes napot pittyegve ellebeg, én meg becaplatok a jawák után, és magunkra csukom az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Majszter Plejbász
Meteorbringers Team Founder
Majszter Plejbász


Hozzászólások száma : 485
Tartózkodási hely : Porosháza városa, de inkább a koszfészek lenne jobb szó

Tulajdonságok:
Fajta: Ember/Döbrögi
Kaszt: OKJ-s Varászló
Szint: majdnem három

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2016 11:43 pm

Ahogy Ártányra új nap mosolygott az itt élők a napi rutin természetességével álltak munkába, hisz a birodalom által beindított gazdasági gépezet zakatoló dugattyú módjára működött, dolgozik míg üzemanyag - jelen esetben a humán erőforrás - van benne. Míg a csapat az Istenek Ujjaiban pihente ki a  hosszú estét és früstückölt egy bolt zárva maradt a városban.

A Gyula Gyönyörűséges Gyűjteménye nevű antikváriuma.

A látogatók értetlenül néztek a Tulajdonos váltás miatt zárva táblára és aggódva tárcsáztak egy titkos számot a mobiljukon, de az is kisípolt.
A legrosszabbtól tartva visszamentek a munkájukat végezni de a Birodalmi dugattyú megtorpant, kizökkent a menetéből. Hacsak egy pillanatra is de megtörtént az ami elképzelhetetlen volt előtte, a jól olajozott gépezetbe finomhomokkal keveredett olajként keveredett a kétkedés és a bizonytalanság.
Szinte észre se lehetet venni, hogy a boltos pár kredittel többet számol a reális ár helyett, a vendéglátó helyeken kövérebb a jatt és nem a hely javára, az emberek csúnyábban néztek a külhoniakra.

Egyet ütött az nagytemplom órája mikor @Leonidas:

A haPSZIchológiai tanulmányaidat a telefoncsörgése szakítja félbe.

- Á, hello! Mit szólnál ha előrébb hoznánk az indulást? Az egyik volt exem a bolygóra érkezett és hogy úgy mondjam nem akarok újabb sebhelyet és régi sebeket felszakítani úgyhogy fogjátok sietősre. Késő délután küldöm a siklót értetek

200 kilóméterrel odébb....

Az Ártány és Origó közötti úton egy nyitott sportkocsi gyorsan száguldott célja felé.
A benne ülő sárga ruhás nő tele volt bosszúvággyal és keserűséggel. Az anyósülésen egy finomvászonba csavart katana hevert.
A nő a rádiót se kapcsolat be, csak egy mondatot ismételt vég nélkül
4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) 9616611cf8a41ac9e284fe6e1a7689f7
Vissza az elejére Go down
https://www.wattpad.com/user/GaborBacsai
Leonidas
Meteorbringers Team Founder
Leonidas


Hozzászólások száma : 446
Tartózkodási hely : BadSector, DS-101 rendszer

Tulajdonságok:
Fajta: Elf
Kaszt: Íjászféle
Szint: Negydik

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeKedd Feb. 02, 2016 6:59 am

Leonidas szobájának becsukott ajtaja mögül különös zajok hallatszanak ki...

- Mehet? - mondja egy markáns de mégis dallamos (elfes) hang.

- Ibana. Ashuna! - hallatszik a csipogva elhadart java nyelvű válasz.

- Utini! Juhiiiiiiiiii, viiiiiiiiiiiiiii - majd egy placcsanás, és cincogó javaröhögés.


Amióta testet cseréltünk, egyre közelebb kerültem a legmagasabb, de egyben legkomorabb és legkötekedőbb javához, Horuzhoz. így, amikor delikvenst kerestem a haPszichológiai gyakorláshoz, egyből őt választottam.

A szobámat teljesen kifordítottuk, de ezt már a múltkori után megszokhatta a tízemeletes templom technikai személyzete. A bútorok félretolva, az ágy felfordítva az egyik falhoz támasztva áll. Előtte jó másfél méterre áll Horuz, háttal az ágynak, szembe vele én.

- Na akkor most úgy fogjuk csinálni, hogy nem csúszol, hanem egy kicsit még el is emelkedsz a padlóról - magyarázom a kis lénynek, aki lelkesen bólogat, bár nem vagyok biztos benne, hogy minden szavamat  megértette. - Kész vagy? - újabb bólintás Hóruztól, amit igennek veszek. Becsukom a szemem, koncentrálok, és agyi energiáimmal megpróbálom elemelni a javát a padlóról.

A most egyáltalán nem annyira morcos java megemelkedik, majd hatalmas puffanással a háta mögött lévő matracba csapódik. Egy pillanatra megijedek, hogy nem történt-e valami baj, de hallom hogy röhög, tehát nincs gond...

- Akkor ezt próbáljuk meg még egyszer... - mondom, de a telefoncsöngés félbeszakít. Bill az.

- Á, hello! Mit szólnál ha előrébb hoznánk az indulást? Az egyik volt exem a bolygóra érkezett és hogy úgy mondjam nem akarok újabb sebhelyet és régi sebeket felszakítani úgyhogy fogjátok sietősre. Késő délután küldöm a siklót értetek.

Sajnálkozva rendezzük vissza a szobát, majd búcsút veszek Horuztól, megígérve neki, hogy igen, csinálunk még ilyet majd valamikor. Kimegyek a közös térbe, és szólok mindenkinek, hogy változott a terv, úgy készüljenek, hogy pár órán belül elhagyjuk a bolygót...
Vissza az elejére Go down
Dr. Casanova Boltar
MeteorbringerTeam - founder
Dr. Casanova Boltar


Hozzászólások száma : 212
Tartózkodási hely : BadSector

Tulajdonságok:
Fajta: Humanoid
Kaszt: Witch Doktor
Szint: 5

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeKedd Feb. 02, 2016 7:40 am

Legyűröm az utolsó falatokat a reggelimből és visszasétálok a szobámba. Nincsen sok holmim, gyorsan végzek a pakolással.

Biztos ami biztos ellenőrzöm a készleteimet és amennyire lehet felkészülök az útra. Kikevert fertőtlenítők, gyógyfüvek, náhény átokzsák a móka kedvéért. Jó lenne nem összekeverni a védő és ártó zsákokat.

A szomszéd szobából tompa puffanásokat és kuncogást hallok. Bele se merek gondolni, hogy Leo mit művel a kis jawával.

Kisvártatva elhalkulnak a zajok és Leo jelenik meg az ajtóban. A hamarabbi indulás szinte hidegen hagy, bár már nagyon mehetnékem van. Folyamatosan a sivatagon és az elfen jár az eszem. Kezd nagyon megterhelő lenni a folytonos álom, remélem Manu tud még szerezni álomcsapdát, nem ártana néha kipihenten ébredni.

Nem egészen fél órával később a bejárati ajtónál feszítek a kis csomagommal indulásra készen.
- Na hol is van az a sikló? -kurjantom el magam, finoman jelezve, hogy ott várok.
Vissza az elejére Go down
Batmanuel
Meteorbringers Team Associate
Batmanuel


Hozzászólások száma : 110
Tartózkodási hely : Szöged és Kalapácsod

Tulajdonságok:
Fajta: Gothami-latino
Kaszt: Politikus
Szint: első

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeKedd Feb. 02, 2016 2:02 pm

megjelenek én is két közepesen nehéz sporttáskával... ami szokatlan, mert mindent a hátizsákban hordok.
- Estoy listo para los caballeros! - mondom vidáman megpederve a bajuszomat.
Vissza az elejére Go down
Majszter Plejbász
Meteorbringers Team Founder
Majszter Plejbász


Hozzászólások száma : 485
Tartózkodási hely : Porosháza városa, de inkább a koszfészek lenne jobb szó

Tulajdonságok:
Fajta: Ember/Döbrögi
Kaszt: OKJ-s Varászló
Szint: majdnem három

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Doktor Dé első bejegyzése   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeKedd Feb. 02, 2016 5:36 pm

Régóta volt már itt.
A sötéthez egy év után hozzászokott és bántotta szemét az éles fény. Élelmet jó pár éve nem vett magához leszámítva azt a  pár legyet ami betéved a cellájába.
Látogatója nem volt, így jobb híján a többi gondozottal beszélgetet, az egyik meglepően értelmes volt, állítólag régebben egy város polgármester volt. Sok mindent megtudott róla de nagyon különböztek és a végén szemléletvitába keveredtek és egymásnak estek.
Akkor került ide a sötétbe.
Az őrök/gondozók történetei alapján ítélve a másik megszökött.
Pedig neki is itt kellene elevenen rohadnia vele együtt.

A bosszúját régóta megtervezte, szinte minden megvolt hozzá.
Denevérfülek és a hozzájuk tartozó kivéreztetett testek, pár szikkadt almacsutka, pár szőrszál az áldozat bajszából de a katalizátor hiányzott.
A csokoládé.
De ami késik, az nem múlik, az egyik őrnek születésnapja lesz és csokitortát kap a többiektől.
A doktor mosolyra húzta a sötétben a száját és eszelős vihogásba kezdet…

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Monste10
Vissza az elejére Go down
https://www.wattpad.com/user/GaborBacsai
Majszter Plejbász
Meteorbringers Team Founder
Majszter Plejbász


Hozzászólások száma : 485
Tartózkodási hely : Porosháza városa, de inkább a koszfészek lenne jobb szó

Tulajdonságok:
Fajta: Ember/Döbrögi
Kaszt: OKJ-s Varászló
Szint: majdnem három

4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitimeKedd Feb. 02, 2016 10:06 pm


Leo telefonja megrezdül és kis csapatokot indul a kijárat felé, de mint kiderül vakriasztás, csak egy üzenet:

Mr. Leonidas!
Régóta keressük, sikerült értékesítenünk a szerelésre nálunk hagyott ASH-243 szintetikus egységet.
Helyreállítani a károsodott memóriaegységet nem tudtuk, így elzártuk és átvehető az Omegán Gyuri Lakatosműhelyében. A testet értékesítettük és komornyikrobotként jó helye lett.
A számlájára a holnapi napon utaljuk a részét, amiből levontuk a szerelési és tartolási díjat. Üdv, Gyuri ( +4000kredit)


A lépcsőn állva a csomagjaitokkal úgy néztek ki egy kiránduló iskolás csapat csak a rántott húsos szendvicsek hiányoznak. Az előttetek elhaladó járókelők rossz szemmel néznek látok, amit nem értetek mert eleddig barátságos volt mindenki Ártányban.

Egy kék ősöreg leharcolt verdával megérkezik Bill és vidáman dudál nektek.
4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) 410a8f7e-9e45-4454-9594-1cea9252c4ec.jpg?n=Fallout4-F100_01_Forza6_story

- Hé Leo! Gyertek,  induljuk mert késésben vagyunk. Apa már elhagyná a légkört. Jó sok csomagotok van,még jó ilyen tuti kocsival jöttem értetek. Itt aztán van hely bőven hátul elfér.
Te - mutat az elfre - beszállhatsz mellém, a pajtásid meg élvezhetik a plató kényelmét. képzeld bementem a kölcsönzőbe vagányabbat akartam de megnéztem ennenk a Ford F100-nak a Trailervideóját és ezt hoztam el.
lecsekkolod:

Amúgy kik az új barátaid? Hol van az a mufurc kiborg? Vagány a verda mi?
Ilyen  és hasonló kérdésekkel traktálja Leot míg a  többiek a platón zötykölődnek.
El éritek a hangárt, ahol egy kis bolygóközi siklóba szállva indultok a Apahajó felé.
Vissza az elejére Go down
https://www.wattpad.com/user/GaborBacsai
Ajánlott tartalom





4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)   4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
4.3 Negotiation (is a dialogue between two or more people or parties intended to reach a mutually beneficial outcome, resolve points of difference, to gain advantage for an individual or collective, or to craft outcomes to satisfy various interests)
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 1.2 Team Building, Negotiation

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Online RPG (nemcsak) havereknek :: 
Fejezetek, Chapters
 :: 
Load Game
 :: 
Fourth Game Cycle - On Holy Quest
-
Ugrás: