ReVIVE!

 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Irány a Galaxis!

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Leonidas
Meteorbringers Team Founder
Leonidas


Hozzászólások száma : 446
Tartózkodási hely : BadSector, DS-101 rendszer

Tulajdonságok:
Fajta: Elf
Kaszt: Íjászféle
Szint: Negydik

Irány a Galaxis! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Irány a Galaxis!   Irány a Galaxis! - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 21, 2021 4:42 pm

-----KÖZJÁTÉK-----

Közben valahol, a Nautilus mélyén, egy rejtett processzorban összeülnek a hajó mesterséges intelligenciái a szokásos egyóránkénti meetingjükre.

- Megint kreténeket kaptunk - kezdi EMMI, a hajót vezérlő operációs rendszer adminisztrátora, aki névlegesen az MI banda vezetője, a meetingek koordinátora - SZVT-1-et már hazavágták. Hála a Kreátornak a többi mobilintellingenciánkba nem telepítettük az érzelmi modult. De persze ez nem jelenti azt kedves kollégák, hogy védve lennénk. A fene se tudja, hogy milyen hibába futtattnak bele minket.

- Igen, most épp én vagyok soron - szólal fel VLGYMR, a szenyvíz elvezetés felelőse - ha eldugítja a budit az a kígyó, én biztos rázárom a WC-ajtót...

- Csak nyugalom kollégák, ne heveskedjünk - szól közbe VLGYA, a fegyverrendszerek irányító itelligenciája - emberekről beszélünk, tudjuk hogy milyen tompák. Nem várható el tőlük az atoszekudumos válaszidő. Nem vagyunk veszélyben. Még ha elszerencsétlenkedik is a következő néhány percet, akkor is 100% esélyünk lesz kiiktatni a tessalariak rakétáit. Jól mondom, ugye ALXJ?

- Hát persze, VLGYA - mondja a megszólított, aki a radarrendszerekért felelős MI - az emberekkel szemben, nekem tényleg atoszekundum alatt van a reakcióidőm.

- Azért ne menjünk annyira messzire - szól közbe EMMI -tartsátok tiszteletben a Megállapodást, miszerint nem szólunk bele az emberek dolgába. Ha meg mégis muszáj - küld mindenkinek egy pinget EMMI, ami a virtuális kacsintást jelenti - akkor intézzétek úgy, mintha ők tették volna. Hagy legyenek még nagyobb sztárok, addig sem minket piszkálnak...
Vissza az elejére Go down
 
Irány a Galaxis!
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Online RPG (nemcsak) havereknek :: 
Continue Game
 :: 
Adventures of the SPACE
-
Ugrás: